Starší žáci házené si upevnili druhé místo v Lize Vysočiny

ball-1930198 960_720V neděli 5. května zajíždělo A družstvo starších žáků házené k předposlednímu turnaji finálové skupiny Ligy Vysočiny do Nového Veselí. Hrací doba byla 2x15 minut.

V prvním utkání jsme si bez větších problémů poradili s Chrudimí. Příležitost dostali všichni hráči. Ve druhém zápase nás čekal domácí tým a jen vítězství nás mohlo udržet v boji o celkové první místo v Lize Vysočiny. To se nám bohužel nepodařilo a soupeř zaslouženě vysoko zvítězil. V tomto utkání soupeř ukázal daleko více než my týmového ducha a vůli po vítězství a to byl největší rozdíl, který se odrazil i v celkovém skóre. Nám se nedařilo na obraně, spojky také neměli svůj den a když se přidala i téměř nulová hra křídel, mohli jsme soupeři pogratulovat k celkovému vítězství v letošní Lize Vysočiny. V posledním utkání proti klukům z Havlíčkova Brodu nastoupili hlavně hráči, kteří budou za starší žáky hrát i příští rok. Hráli s chutí a dobře proti kompletní sestavě soupeře. Dokázali jsme zvítězit a tím jsme si tak před posledním turnajem pojistili druhé místo v Lize Vysočiny. Tahounem družstva v tomto zápase byl Filip Čížek. 

Výsledky:

Velké Meziříčí - Chrudim 18:10

Velké Meziříčí - Nové Veselí 11:18

Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 17:16

Hráli: Lukáš Deraha, Radim Kocourek, Tomáš Rosa, Benjamin Rosa, Martin Chalupa, Jakub Russ, Filip Čížek, Pavel Kotouček, Jakub Mach, Adam Požár, Jakub Strýček, Radovan Škoda, David Slabý, David Dřímal. 

Trenér: David Stoklasa 

Tabulka: http://vksh.chf.cz/

Do svých řad rádi uvítáme kluky se zájmem o sport ročníku narození 2005 a mladší. 

Kontakt na trenéry: http://www.hazenavm.estranky.cz/clanky/Kontakty.html

David Stoklasa

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS velmez_delnik_dolu
  • Soc. pracovník SPOD -září 2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.