Atletická II. liga mužů a žen

Atletika copyV sobotu 22.6. se v Jihlavě zakončila jarní část II. atletické ligy.

Muži opět potvrdili pozici třetího nejlepšího týmu a s předstihem si zajistili postup do podzimní baráže o I. ligu. Ženy opět obsadily 10. místo a v celkovém pořadí jim patří 11. pozice.
Ani po třetím kole nezná sprint na 100m žen a běh na 110m překážek mužů jiného vítěze než Sáru Pavlidu a Ladislava Urbana. Další vítězství pro naše barvy vybojoval Kamil Běhounek ve vrhu koulí.
Nejvíce bodů pro tým získali Ladislav Urban 25,5b., Kamil Běhounek 17b. a Ondřej Stolín 17b. V ženách byla nejlépe bodující Sára Pavlidu s 11b., Zuzana Rašovská 10b. a Vendula Švihálková 8b.