Velkomeziříčští atleti se zúčastnili Mistrovství ČR dorostu a juniorů v atletice

MČR v_atletice_juniořiOd 28. do 30. června 2019 se v Olomouci konalo mistrovství České republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek. Na mistrovství se svými výkony nominovali 3 velkomeziříčští atleti.

Postup do dálkařského finále nebyl mimo možnosti Zuzany Rašovské. Letos má skočeno již 522 cm a tento výkon by na postup do finále mezi 12 nejlepších dorostenek stačil. Zuzka ve větrné loterii skočila 509 cm a do finále nepostoupila.

Vendula Puzrlová startovala v překážkovém běhu na 300 m. Přestože zaběhla svůj nejlepší osobní výkon 49,86 s. na postup mezi 8 nejlepších dorostenek to nestačilo.

Do finálových bojů se nekvalifikoval ani Ivo Březka, který startoval v obou překážkových bězích. Časy 16,80 s. na 110 m překážek a 42,94 s. na 300 m překážek na postup nebyly.

Výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/36424/340

VELME

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.