61 běžců zdolalo Dědkovskou horu v rámci Měřínského crossu

tit copy_copyV sobotu 10. 8. poměřilo v Měříně 61 běžců své síly s Dědkovskou horou.

Na trati dlouhé 13 km byli po zdolání 250-ti výškových metrů běžci odměněni krásnými výhledy na místní Vysočinu. Nejrychlejší běžec David Vaněk z týmu Pteam Swoboda stanovil rekord trati na 53min 2s. Svou rychlostí dal pořádně zabrat i předjezdcům na horských kolech z místního Cyklokroužku Měřín. Trať úspěšně zdolali všichni a tak naštěstí zdravotní doprovod (cyklista a běžec) kontrolující poslední účastníky neměl žádnou práci. Detailní výsledky naleznete na stránkach Měřínského crossu www.beh.merin.info.

Zatímco běžci byli na trati, na hřišti za ZŠ Měřín se konal dětský překážkový běh, ve kterém zápolilo 39 dětí. Tím se zvýšil celkový počet běžců na krásných 100. Organizátoři tímto děkují všem běžcům a divákům, kteří pomohli vytvořit krásné pohodové odpoledne.

Dík patří také sponzorům této akce: Alpa, Agados, Lisovna plastů, POHODA SW, městys Měřín a ZŠ.

Kompletní fotogalerii naleznete: zde.

Na setkání příští rok se těší,
za organizátory Jaroslav Pazdera (www.beh.merin.info)

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.