Hokejisté HHK porazili v pátek Pelhřimov, v neděli si poradili s Litomyšlí

FOTKA Z_PRVNÍHO_TRÉNINKU_Č.1HHK VM - HC Pelhřimov 8:2 (1:0, 1:1, 6:1)

Góly a asistence: 18:58 Vlašín M. (Burian M.), 27:44 Barák M. (Křenek, Matov), 40:36 Matov (Barák M.), 43:22 Maštera (Křenek), 51:16 Burian M. (Rozmarín, Báňa), 53:06 Maštera, 56:24 Křenek (Matov), 57:05 Maštera (Střecha F.) - 28:18 Hadrava Marek, 56:03 Hadrava Martin (Kasalý F., Hadrava Marek)Góly a asistence: 11:30 Křenek (Bula), 13:16 Rozmarín (Matov, Salát), 16:13 Bula (Střecha T., Křenek), 32:26 Vlašín M. (Křenek, Střecha T.), 37:46 Střecha T. (Křenek, Vlašín M.), 45:32 Karásek (Bula, Vlašín M.) - 26:21 Novák (Mároš, Lang), 29:57 Rosendorf (Lang), 31:43 Bednář (Rosendorf), 35:50 Trnka (Novák), 44:16 Petrčka (Michálek), 50:41 Lang (Michálek), 51:02 Lang (Mároš), 53:29 Bednář (Lang, Mároš).
Slavíček (Juda J.) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Kadela, Báňa - Křenek, Matov, Barák M. - Karásek, Střecha F., Maštera - Vlašín M., Rozmarín, Burian M.
Sestava HC Pelhřimov:
Kaiseršot (od 41. minuty Urban) - Vrátný, Martínek, Kasalý D., Bříza, Doubek, Hráček, Hadrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Kopic, Votápek, Vysloužil, Svoboda, Siřiště, Šulák, Zadražil
Rozhodčí: Tichý, Rous.
Vyloučení: 3:5, využití: 3:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 31:33 (7:9, 10:16, 14:8)
Diváci: 87

Druhé přípravné utkání před sezónou 2019/2020 přineslo vyrovnanou partii s loni ještě druholigovým Pelhřimovem. Pelhřimovští poutnící, kteří se připravují na sezónu, v Krajské lize Jižních Čech, dokázali s domácími dlouho držet krok. Utkání jsme zlomili až ve třetí části, kdy jsme navýšili skóre až na konečných 8:2. Hattrickem během 14. minut se blýskl Vojtěch Maštera. Do branky se po roční pauze vrátil spolehlivým výkonem Zdeněk Slavíček.

HC Litomyšl – HHK VM 4:7 (2:4, 1:0, 1:3)
Góly a asistence: 13:26 Šíp (Mečiar), 14:58 Vomočil (Hejtmánek), 38:03 Skoumal, 57:24 Blecha (Mečiar, Urban) - 00:16 Křenek (Vlašín M., Báňa), 01:21 Rozmarín (Matov, Karásek), 06:07 Křenek (Vlašín M.), 06:39 Střecha F. (Maštera, Peschout), 44:12 Kochánek (Křenek, Střecha F.), 50:30 Křenek (Střecha F.), 59:49 Křenek (Střecha F.)
Sestava HC Litomyšl: Klička (od 31. minuty Horáček) - Švec, Šklíba, Vomočil, Hejtmánek, Drobný, Mečiar, Jankovský D., Jankovský M., Skoumal, Barkóci, Navrátil, Dvořák, Urban, Šíp, Blecha
Juda J. (od 31. minuty Slavíček) - Báňa, Vlašín P., Burian M., Kochánek - Křenek, Matov, Vlašín M., Maštera, Střecha F., Peschout, Rozmarín, Karásek.
Rozhodčí: Fiksa – Štětina, Berger.
Vyloučení: 4:0, využití: 0:2, v oslabení: 1:0
Střely na branku: 38:36 (15:19, 11:11, 12:6)
Diváci: 11

V kombinované sestavě vyrazil "A" tým HHK Velké Meziříčí ke třetímu přípravnému utkání před sezónou 2019/2020. Na zimním stadionu v Bystřici nad Pernštejnem jsme se utkali s týmem HC Litomyšl, který se zde připravuje na další ročník Krajské ligy pardubického kraje. O výsledku utkání hodně napověděl jeho úvod, když jsme již v 7. minutě vedli 4:0! Čtyřmi brankami a asistencí se tentokrát pod výsledek podepsal David Křenek, čtyři kanadské body zapsal Filip Střecha (1+3).