• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Velkomeziříčští hokejisté zvítězili v Chotěboři, která patří dlouhá léta na špici pardubické krajské ligy

Michal Báňa_oceněn_nejlepším_hráčem_HHK_v_tomto_utkání_copyHC Chotěboř - HHK Velké Meziříčí 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)

Góly a asistence: 01:03 Svoboda (Suchý), 26:56 Mašek (Vlček) – 05:59 Střecha T. (Křenek), 21:26 Bula (Pejchal), 25:57 Vlašín P. (Křenek), 49:37 Křenek (Střecha F.), 57:32 Salát (Střecha F., Křenek).
Sestava HC Chotěboř:
Pešek (od 31. minuty Kulich) – Jaroš, Pecen, Suchý, Musílek, Ludvík Jar., Ludvík Jak., Lacina, Kopecký, Kříž – Málek, Jelínek, Březina – Vantuch, Kraučuk, Vlček – Svoboda, Hospodka Jak., Mašek - Hospodka Jan, Pavlas.
Juda J. (Slavíček) - Salát, Vlašín P., Kochánek, Báňa, Ambrož, Burian M. - Křenek, Peschout, Střecha T. – Pejchal, Bula, Vlašín M. – Rozmarín, Střecha F., Karásek.
Rozhodčí: Vepřovský – Křivohlavý
Vyloučení: 9:7, navíc: Jaroš (CHOT) osobní trest 10 min. za vražení na hrazení, Využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 27:33 (11:7, 8:15, 8:11)
Diváci: 143

Ke čtvrtému přípravnému utkání zajížděli hokejisté do Chotěboře, která hraje krajskou ligu v pardubickém kraji.
Utkání se hrálo ve velmi slušném tempu. Od druhé třetiny se na ledě přitvrdilo. K vidění bylo mnoho osobních soubojů. Domácí po úvodní rychlé brance museli během utkání dotahovat nepříznivý stav. Přesto velkomeziříčští hokejisté dovedli utkání do vítězného konce.
Po odehraných 60 minutách utkání následovaly samostatné nájezdy, ve kterých se předvedli oba brankáři. Na rozhodnutí se čekalo až do 9. série nájezdů, ve které jediný gól vstřelil junior HHK Michal Báňa.
Ten byl také po utkání vyhlášen nejlepším hráčem utkání za náš tým. Od sponzora utkání, Chotěbořského pivovaru, obdrželi nejlepší hráči z obou týmů balení piva.

Program mužů na tento týden:
Pátek 13.09.2019, HC Pelhřimov – HHK Velké Meziříčí, začátek utkání v 19.00 hod. (zimní stadion Pelhřimov)