Junioři HHK v prvním mistrovském utkání prohráli

junioriHHK VM – SK HS Třebíč 4:9 (2:4, 1:3, 1:2)

Góly a asistence: 07:08 Báňa (Šandera), 17:27 Procházka (Šandera), 24:28 Úlovec (Klár), 51:44 Burian M. (Báňa) – 10:21 Marek (Mojdl), 10:53 Trnka (Budín), 11:58 Mojdl (Marek), 18:44 Vedral (Válek), 29:29 Vedral (Válek), 37:36 Svoboda D. (Trnka, Marek), 38:09 Průša (Pacal), 43:30 Budín, 49:03 Kotačka F. (Trnka).

Pestr (Juda P.) – Burian M., Karásek, Kardoš, Báňa, Kameník – Šandera, Procházka, Úlovec, Kuřátko, Havliš, Klár, Zacha.
Sestava SK HS Třebíč:
Dobrovolný (Martin) – Škrdlová, Svoboda A., Marek, Budín, Vlk, Dvořák – Válek, Kotačka A., Mojdl, Kotačka F., Vedral, Spilka, Pacal, Průša, Trnka, Svoboda D.
Rozhodčí: Kašpar – Balcar, Berger.
Vyloučení: 3:6
Využití: 2:1, v oslabení: 0:1
Střely na branku: 20:51 (9:19, 4:13, 7:19)
Diváci: 50

Hodnocení hlavního trenéra Štěpána Oberreitera: "V prvním utkání letošní sezony jsme přivítali na domácím ledě favorita naší skupiny HS Třebíč. Od začátku měl soupeř převahu, ale my jsme dobře bránili a v brance nás držel Mira Pestr. Čekali jsme na brejky, jeden nám vyšel a šli jsme do vedení, golem kapitána Bani. Soupeř brzy vyrovnal a šel do vedení. Ve druhé třetině jsme měli slabší chvilku a soupeř nám odskočil na 7:3. Třetí třetina byla vyrovnaná, ale soupeř přidal ještě dvě branky. Nám se podařilo dát jen jeden gól. Celkové skóre skončilo 9:4 ve prospěch soupeře. Horácká Slavia přijela s kompletní sestavou, jeho první lajna Válek – Mojdl - Vedral byla na ledě nejvíc vidět. My jsme hráli s 11 hráči a ti podali velmi obětaví a bojovný výkon proti silnému soupeři. Celému týmu jsem poděkoval za předvedenou hru. Když budeme takto bojovat v dalších zápasech, budeme určitě bodovat."