Největší škola taekwon-do v České republice vstupuje do nové sezóny

taekwon-doŠkola Ge-Baek Hosin Sool začíná novou sezónu!

Přijďte si zacvičit tradiční korejské bojové umění taekwon-do! Jsme největší školou v Čechách i na Moravě s nejširší nabídkou tréninků. Již několik let po sobě se nám podařilo obhájit celkové vítězství Mistrovství České republiky a patříme do nejlepšího STM v ČR.
Při tréninku klademe důraz na originální hodnoty bojových umění, jimiž jsou zdvořilost, čestnost, vytrvalost a sebeovládání. Školu vedeme pod dozorem korejského velmistra Hwang Ho Yonga, jako jediní v republice nově vyučujeme i další korejská bojová umění taekkyon, gumdo a hoppae sool.
Přihlásit se můžete po celý rok, jen u nás získáte zkoušky na vyšší pásek i výbavu (dobok, lapa, chrániče) zdarma. Proto neváhejte a přidejte se k nám každou středu od 18:00 v ZŠ Oslavická města Velké Meziříčí. Pro bližší informace navštivte náš web na tkd.cz.

Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat radnici města Velké Meziříčí a městu samotnému za granty, jež nám darovalo pro podporu naší školy a jejího fungování.
Nikol Křížová, Ge-Baek Hosin Sool

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.