• Sport
  • Junioři HHK si v neděli připsali první mistrovské body, když na domácím ledě porazili hráče Chotěboře

ChotěbořNeděle 16.9.2019
HHK VM – HC Chotěboř: 6:2 (3:0, 1:0, 2:2)

Góly a asistence: 00:23 Nesvadba (Úlovec), 08:03 Šandera (Havliš, Procházka), 17:49 Nesvadba, 25:41 Burian M., 55:03 Burian M., 56:35 Burian M. – 43:14 Marek (Jaroš, Ludvík), 44:25 Frühbauer (Marek)

Pestr Miroslav (Juda P.) – Báňa, Kardoš, Pacalová, Karásek, Kameník – Procházka, Havliš, Šandera – Nesvadba, Úlovec, Burian M. – Zacha, Klár, Bartošek
Sestava HC Chotěboř:
Rulf (Hocner) - Spilka, Jaroš, Marek, Ludvík, Brdičko, Petržílek, Kotrba, Hospodka, Frühbauer, Marek, Kvaček, Marek.
Rozhodčí: Erat, Kašpar
Vyloučení: 4:9
Využití: 1:1, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 42:32
Diváci: 55

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: ve třetím kole jsme přivítali na domácím ledě Chotěboř. Tým byl posílen o Viktora Nesvadbu, který přišel z Komety Brno na hostování. Zapracoval jsem ho do první lajny společně s Burianem a Honzou Úlovcem a ten tah nám vyšel. Díky brance v první minutě jsme třetinu hráli v pohodě a ten výkon pokračoval i ve druhé třetině. Soupeř ve třetí třetině nás zatlačil v naší třetině a dal dvě branky. Díky střelecké schopnosti M. Buriana jsme utkání dotáhli do vítězného konce. Prim v utkání hrála první lajna, která dala 5 branek. Martinu Burianovi se povedl hattrick. Získali jsme tři body. Celý tým si zaslouží poděkování za předvedený výkon. V dalších zápasech budeme chtít na tento výkon navázat.

Pátek 13.9.2019
HC Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM 6:4 (3:1, 2:2, 1:1)

Góly a asistence: 08:56 Tržil (Michal), 19:26 Štrajt (Tržil, Michal), 28:20 Cerhán (Michal), 35:26 Štrajt (Tržil), 37:20 Štrajt (Tržil), 55:42 Kupka (Kocar) – 15:11 Havliš (Šandera, Pacalová), 30:00 Karásek (Úlovec), 30:52 Procházka (Šandera, Havliš), 45:01 Havliš
Sestava HC Vajgar Jindřichův Hradec:
Pachmann – Kocar, Cerhán, Duška, Štrajt, Novák – Tržil, Kochrda, Dyčková, Kupka, Brázda, Březina, Michal, Glejtek, Kalaj
Pestr (Juda P.) – Báňa, Kardoš, Pacalová, Daňhel – Procházka, Havliš, Šandera – Klár, Karásek, Úlovec, Zacha, Bartošek Matěj
Rozhodčí: Kreuzer – Bušta, Soukup
Vyloučení: 2:4 navíc Klár Jakub (HHK VM) 10min. OT za vražení na hrazení.
Využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 44:21 (19:8, 11:8, 14:5)
Diváci: 70

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: junioři HHK, do Jindřichova Hradce odjeli s minimem hráčů, navíc se nám zbytečně nechal vyloučit jeden z centrů, který proseděl v utkání celkem 14 minut. Ve druhé třetině jsme si vytvořili hodně šancí a srovnali jsme stav na 4 ku 4. Bohužel děláme individuální chyby a to nás stálo celý zápas. Jediný kdo v zápase vynikal, byl gólman Míra Pestr, který nás držel po celé utkání.