Mladší a starší žáci HHK vstoupili do sezony zápasy proti Ice Dragons Telč

žáci obr_copy14.09.2019 – sobota – starší žáci
HHK VM – ICE DRAGONS TELČ 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

Góly a asistence HHK: 12:00 Jurný (Vrzal), 21:40 Jašek (Němec), 27:14 Jašek (Bíbr), 41:51 Jurný (Hammer), 47:48 Vrzal (Hammer), 50:33 Jurný (Karásek)
Mašek – Karásek, Vejmola, Krejčí, Jurný, Hammer, Čamek – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Vrzal.
Rozhodčí: Tichý, Pacalová
Vyloučení: 2:4, využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 43
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: začátek zápasu odpovídal začátku sezony. Byl plný nepřesností, ale postupně jsme se dostali do tempa a zápas proti velice dobře individuálně připravenému soupeři kvalitním týmovým výkonem dovedli do vítězného konce.

14.09.2019 – sobota – mladší žáci
HHK VM – ICE DRAGONS TELČ 3:9 (3:3, 0:1, 0:5)
Góly a asistence HHK: 7:43 Čížek (Černá), 14:15 Pavelka (Pavlidis), 16:38 Černý (Čížek)
Brož (29. Antalík) – Navrátil, Černá, Kratochvíl, Kopřiva, Matuszek, Černý, Valík, Čížek, Karásková, Zeman, Rašovský, Pavelka, Pavlidis, Doležal
Vyloučení: 0:6, využití: 0:0, v oslabení: 0:1
Diváci: 49

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: hned v prvním kole jsme narazili na těžkého soupeře. První třetina byla vyrovnaná a k vidění bylo spousta individuálních akcí. Napovídal tomu i výsledek 3:3. Ve druhé třetině jsme měli místy herně navrch, ale nedokázali jsme využít šance, které nám soupeř poskytl. Rozhodující vliv na utkání měla naše přesilovka 5:3, kterou jsme nevyužili. Do třetí třetiny jsme nastoupili odhodlaně s tím, že utkání dotáhneme do vítězného konce, ale řada individuálních chyb náš výkon srazila a soupeř toho dokázal využít.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 21.09.2019 HHK VM 5. třídy – Jiskra Humpolec, začátek utkání v 11:15 hod.