Starší dorostenky zahájily prohrou

St.dkyTJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 28:23 (14:12)

Neděle 15. září
2. liga starší dorostenky

Úvodní minuty prvního soutěžního utkání patřily domácím hráčkám, které poměrně snadno a zejména účelně využily svoje příležitosti, díky tomu již ve třetí minutě svítil stav 3:0. Nás celek postupně zlepšil spolupráci v obraně a začal se i více prosazovat v útočné fázi. Střídali jsme velmi dobré pasáže s úseky s řadou technických chyb a do poločasu tak jen díky bojovnosti drželi nadějný stav. Po změně stran se do 40. minuty dařilo držet zdařilou defenzívou domácí střelkyně na uzdě, poté však útočné chyby, individuálních ztráty a nepřesnosti umožnily domácím z rychlých brejků odskočit až na sedmigólový rozdíl. Sice jsme v rozmezí 42. - 45. minuty brali dva oddechové časy, udělali změny v sestavě, leč obraz naší hry to nijak nezlepšilo. V závěru souboje jsme se ještě herně zvedli, ovšem na méně jak čtyřgólový rozdíl jsme se opět díky spoustě nevynucených chyb a neproměnění řady střeleckých příležitostí nedostali. Za zmínku stojí i pět neproměněných sedmiček v utkání...
Následuje čtrnáctidenní herní pauza, ve které je nutno řádně potrénovat a první říjnovou sobotu pak vyrážíme na hřiště druholigového nováčka do Kunovic.
7 - m hody 5/3 : 7/2, vyloučení 2:3.
Sled branek 3:0, 3:3, 4:3, 4:5, 7:5, 7:8, 11:8, 12:9, 12:11, 14:11, 15:13, 17:13, 17:15, 18:16, 24:16, 24:17, 26:17, 26:21, 28:21.

Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Slámová Karolína (6), Pospíšilová Markéta (5), Sedlářová Tereza (3), Dusilová Valérie (3), Pospíšilová Magda (2), Borkovcová Tereza (2/1), Puffer Natálie (1), Kuřátková Klára (1), Šmídová Tereza, Houdková Valerie, Koudelová Natálie, Horká Vendula.
Trenéři Ing. Vincenc Záviška, Ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.