Mladší a starší žáci HHK prohráli s HC Duklou Jihlava

žáci obrHC Dukla Jihlava – HHK VM 12:2 (2:0, 2:0, 8:2)

Góly a asistence HHK: 41:18 Karmazín (Jurný), 53:44 Karmazín (Vrzal)
Mašek – Karásek, Vejmola, Krejčí, Jurný, Hammer, Čamek – Jašek, Strnad J., Němec – Bíbr, Vrzal, Karmazín, Katolický Michal, Katolický Šimon
Rozhodčí: Jančí, Mareček, Volák
Vyloučení: 8:12, využití: 1:0, v oslabení: 0:3
Diváci: 66

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Zápas s Jihlavou nám nevyšel, soupeř byl lepší ve všech činnostech. První a druhou třetinu jsme se s vypětím všech sil snažili držet krok, ale ve třetí třetině nám došly síly a projevila se lepší fyzická a technická připravenost domácích.

22.09.2019 – neděle – mladší žáci
HC Dukla Jihlava – HHK VM 17:1 (6:0, 3:1, 8:0)
Góly a asistence HHK: 31:24 Pavlidis
Brož (29. Antalík) – Navrátil, Černá, Kratochvíl, Kopřiva, Caha, Karmazín, Čížek, Antalíková, Karásková, Rašovský, Pavelka, Pavlidis, Doležal, Valík
Rozhodčí: Mareček, Volák
Vyloučení: 2:6, využití: 1:1, v oslabení: 1:0
Diváci: 58

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Ve druhém zápase jsme narazili na ještě silnějšího soupeře, který nás předčil ve všech směrech. Napovídal tomu celý průběh zápasu, kde jsme se vyrovnávali s fyzickou a technickou převahou soupeře. Nedokázali jsme se prosadit ani v přesilových hrách. Musíme na sobě neustále pracovat.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 28.09.2019 HHK VM 5. třídy – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 10:45 hod.