Junioři HHK těsně prohráli v Třebíči

juniori copy_copyNeděle 29. 9. 2019
HS Třebíč– HHK VM: 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)

Góly a asistence: 04:49 Vedral (Bartoš, Mojdl), 28:44 Svoboda, 39:16 Bartoš – 06:03 Havliš (Pacalová), 34:15 Burian M.
Sestava SK HS Třebíč:
Dobrovolný – Škrdlová, Svoboda, Patočka, Marek, Budín, Koňařík, Vlk, Dvořák – Válek, Mojdl, Vedral, Spilka, Makovička, Pacal, Bartoš, Trnka, Svoboda.
Svoboda (Pestr) – Báňa, Kardoš, Pacalová, Karásek, Kameník, Daňhel – Procházka, Havliš, Šandera – Nesvadba, Úlovec, Burian M. – Zacha, Klár, Bartošek.
Rozhodčí: Mareček T., Mareček J., Suchý
Vyloučení: 1:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 45:23
Diváci: 70

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: Třebíč má velmi dobrý tým, i já osobně ho dobře znám. Nepřijeli jsme s nějakým respektem, šli jsme do zápasu s odhodláním, dobře bruslit, rychle se dostávat ze třetiny, což se nám dařilo. Dařilo se nám to tak plnit až do konce, branka nebyla daleko, ale soupeř si to pohlídal a navíc jsme dohrávali v oslabení, takže jsme nemohli ani zkusit power-play. Tým musím pochválit za bojovný výkon, škoda toho laciného gólu ve druhé třetině, jinak to byl naprosto vyrovnaný zápas. Podle mě jsme si bod zasloužili, škoda.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 05.10.2019 HHK VM mladší žáci – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 09:15 hod.
(zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 05.10.2019 HHK VM starší žáci – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 11:15 hod.
Sobota 05.10.2019 Turnaj přípravek 2010, pořadatel HHK VM, začátek turnaje v 16:00
hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Neděle 06.10.2019 Turnaj přípravek 2011, pořadatel HHK VM, začátek turnaje v 09:30
Neděle 06.10.2019 SK HS Třebíč – HHK VM přípravka 2009, začátek utkání v 14:45 hod.
(zimní stadion Třebíč)
Neděle 06.10.2019 HHK VM junioři – Vajgar Jindřichův Hradec, začátek utkání v 15:30