Velkomeziříčští hokejisté zvládli náročné utkání s Boskovicemi

HHK VM_-_SKMB_Boskovice_č._2HHK VM – SKMB Boskovice 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

Góly a asistence: 36:03 Matov (Kadela, Křenek), 39:47 Peschout (Vondráček, Rozmarín), 40:23 Kadela (Matov), 43:27 Pejchal (Vlašín M., Sobotka)

Slavíček (Juda J.) – Kadela, Vlašín P., Burian V., Ambrož, Vondráček, Báňa – Křenek, Matov, Střecha T. – Pejchal, Vlašín M., Sobotka – Peschout, Střecha F., Rozmarín – Strnad, Hrbatý.

Sestava SKMB Boskovice:
Huzlík (Schäffer) – Krejčiřík, Vágner, Studený, Němec, Dufek, Štancl, Lašák – Stehlík, Bednář, Skácel, Pelikán, Šebek, Klaus, Benýšek, Čejka.

Rozhodčí: Reich – Nechvátal, Paul.

Vyloučení: 10:4, navíc: Krejčířík 10 minutový osobní trest za nesportovní chování
Využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 29:48 (9:9, 9:18, 11:21)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Slavíček (HHK) - 100,00 % - 48 zákroků – 60 min.
Huzlík (BOS) - 86,21 % - 25 zákroků – 60 min.
Diváci: 153

První domácí utkání a zároveň první náročnou zkoušku v sezóně 2019/2020 jsme zvládli s čistým štítem.
Velký podíl na vítězství 4:0 měl Zdeněk Slavíček, který se rozchytal ke skvělému výkonu a 48 zákroky vynuloval boskovické střelce!
Utkání druhého kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlínska mezi Velkým Meziříčím a Boskovicemi bylo dlouho vyrovnané. Až do 37. minuty vládli na ledové ploše gólmani. Velkomeziříčští rozhodli o svém vítězství čtyřmi brankami během osmi minut na přelomu druhé a třetí třetiny. V 37. minutě v přesilové hře vystřelil od modré čáry Roman Kadela. Jeho střelu před gólmanem Huzlíkem tečoval Patrik Matov a poslal domácí do vedení - 1:0. Druhou branku přidal po rychlém úniku po levém mantinelu třináct vteřin před koncem druhé třetiny Richard Peschout - 2:0. Třetí část začala stejně, jako končila druhá. 23 vteřin po jejím začátku vedli domácí o tři branky, když Roman Kadela bleskově objel boskovickou branku a našel skulinu mezi tyčkou a betonem - 3:0. Finální podobu výsledku dal ve 44. minutě Martin Pejchal - 4:0.
Nejlepším hráčem utkání byl v domácím týmu zvolen gólman Zdeněk Slavíček, za hosty potom obránce Martin Dufek.

Ostatní výsledky druhého kola: HC Spartak Velká Bíteš – SHKM Hodonín 4:5PP, TJ Sokol Březina – HC Štika Rosice 5:3, Dynamiters Blansko HK – HC Lvi Břeclav 6:7SN, HC Uherské Hradiště – HC Spartak Uherský Brod 5:10, HC Brumov-Bylnice – HK Kroměříž 3:6, HC Uničov – Hokej Uherský Ostroh 2:1.

Program mužů na tento týden:
Neděle 06.10.2019 SHKM Hodonín – HHK Velké Meziříčí, začátek utkání v 17.00 hod.