Dorost ani ve druhém kole body nezískal

hazena copy2. liga mladší dorostenci JM – 2. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Centrum Haná 30:35 (11:18)

Dorost se ve svém druhém soutěžním utkání střetl s dalším těžkým soupeřem, bohužel ani tentokrát z toho body nebyly.
Do utkání jsme vstoupili poměrně dobře a ujali se vedení, které jsme si udržovali až do 10. minuty (6:5). Poté jsme si ale vybrali slabší chvilku a následujících 15 minut jsme nebyli schopni dostat míč do soupeřovy svatyně. Ten tak odskočil na hrozivých 7:15! Toto střelecké trápení utnul až v 26. minutě Alex Kuřátko. Do konce první půle jsme se trefili sice ještě třikrát, ale i přes to jsme na soupeře stále ztráceli 7 zásahů.

Druhá půle probíhala ve vyrovnaném duchu, bohužel my stále ztráceli oněch poločasových sedm branek. Tento náskok si soupeř držel po celý druhý poločas. Opticky snížit se nám podařilo až v závěru, když už soupeř trochu polevil v koncentraci.
Dnes jsme opět neodehráli špatné utkání, bohužel opět bez bodového zisku. O první body se tak pokusíme zabojovat na půdě Ivančic. Zde nás nebude čekat nic lehkého, ale kluci určitě mají na to, aby tohoto soupeře zdolali.

7m hody: 2/2:1/1, vyloučení 3:2, diváků 35
Sled branek: 3:2, 4:3, 6:5, 7:10, 7:15, 9:18, 12:18, 16:22, 19:27, 21:29, 25:32, 29:34, 30:35

Sestava a branky: Lukáš Dereha - Jakub Mach (6), Štěpán Klapal (6), Alex Kuřátko (5), Martin Chalupa (4), Benjamin Rosa (4/2), Tomáš Rosa (3), Adam Požár (2), David Slabý, trenér: Ladislav Šidlo