Dorost v Ivančicích bodoval naplno

hazena2. liga mladší dorostenci JM – 3. kolo
HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:42 (11:20)

V rámci třetího kola jsme zajížděli na půdu Ivančic, které byly stejně jako náš tým před zápasem bez bodového zisku. Ovšem kvalita byla na naší straně a očekával se zisk dvou bodů.
Utkání jsme začali dobře a už v úvodu jsme si vybudovali náskok (11. min - 3:7), který jsme nadále navyšovali. Naše aktivní obrana dobře narušovala útočné snahy domácích. V útoku jsme předváděli pestré útočné kombinace a dařila se i spolupráce s pivotem. První poločas jsme tak jasně ovládli 11:20.
Do druhé půle jsme vstoupili s cílem zapojit i hráče z lavičky a nedovolit soupeři vsítit 20 branek. Vzhledem k průběhu utkání ale kluci mírně povolili v koncentraci na obraně, a tak se soupeř více dostával do zakončení. Navíc nás může mrzet i velké množství neproměněných šancí včetně 4 sedmiček. Jinak by mohl být rozdíl ve skóre ještě markantnější.
V příštím kole se na domácí palubovce střetneme s Uherským Hradištěm, kde určitě budeme chtít na tento výsledek navázat.

7m hody: 1/2:1/5, vyloučení 1:4, diváků 62
Sled branek: 1:2, 3:7, 5:12, 8:13, 11:17, 11:20, 13:25, 18:29, 19:35, 20:39, 24:41, 26:42

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Filip Mička (13), Jakub Strýček (11), Aleš Novotný (6/1), Martin Chalupa (5), Alex Kuřátko (4), Jakub Mach (3), Štěpán Klapal, Tomáš Rosa, trenér: Ladislav Šidlo