Dorost koncovkou ztratil vyhraný zápas

hazena copyTJ S. SI. Uherské Hradiště - TJ Sokol Velké Meziříčí 33:28 (12:19)
2. liga mladší dorostenci JM – 4. kolo

Torzo dorostenců doplněných staršími žáky zajíždělo na zápas do Uherského Hradiště, které se před zápasem nacházelo jen o jednu pozici pod námi.
Úvod utkání jsme jasně opanovali a začali si budovat výrazný náskok, který jsme neustále navyšovali. V 26. minutě to bylo již 9:19 v náš prospěch a zdálo se, že ukořistíme druhé vítězství v sezoně. V závěru poločasu jsme sice 3x inkasovali, ale i tak jsme do šaten šli s nadějným náskokem 7 zásahů.
Ve druhé půli se ale začala projevovat naše úzká soupiska a hráčům znatelně docházely síly. Ve 40. minutě jsme ale stále ještě vedli 20:25. Od té doby se ale naše hra úplně zhroutila a my se nemohli dostat přes obranu Uherského Hradiště. Zato domácí s chutí procházeli přes naši obranu a v závěru zápasu naprosto kralovali.
Opět se ukázalo, že s jedním hráčem na lavičce se zápasy vyhrávají jen těžko, jelikož v závěru nám pak chybí důležité síly. Příští týden doma přivítáme na naší palubovce celek z Hustopečí, kde se nám snad podaří bodovat.

7m hody: 1/1:1/1, vyloučení 2:1, diváků 40
Sled branek: 0:4, 3:7, 5:13, 7:16, 9:19, 15:19, 18:22, 20:25, 24:26, 33:27, 33:28

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Alex Kuřátko (7), Jakub Mach (3), Tomáš Rosa (5), Adam Požár (4), Radovan Škoda (3), Benjamin Rosa (3), Pavel Kotouček (3), trenér: Ladislav Šidlo