Nejmenší házenkáři odehráli turnaj v Pardubicích

miniházenáV sobotu 19. října odcestovali naši nejmenší házenkáři a házenkářky startující pod hlavičkou volnočasového střediska Dóza na turnaj Ligy Vysočiny do Pardubic.

Turnaj byl velmi dobře zorganizován, všechna družstva si zahrála šest utkání po deseti minutách. My jsme do turnaje postavili jedno družstvo holek a jedno družstvo kluků v kategorii přípravky, dvě družstva kluků a jeden tým holek v kategorii minižactva. Za soupeře jsme měli celky domácích Pardubic, Chrudimi, Ledče nad Sázavou a Poličky.

Na těchto turnajích se nepočítá skóre, cílem je aby si všechny děti bez obav o výsledek zahrály a vyzkoušely naučené věci z tréninku. To se povedlo na jedničku, děti se házenou bavily. Většina si dala gól, někteří svůj úplně první v házené. Jediné zklamání bylo, když se děti dozvěděly, že už je turnaj už konce, a dožadovaly se dalších utkání.
Turnaj jsme si všichni užili, a už se těšíme na další.

Hráli:
Holky - přípravka: Eliška Tesařová, Karolína Doležalová, Alena Bartošová, Adéla Derahová, Barbora Cahová, Klára Sedláková, Alžběta Šlitrová.

Minižačky: Denisa Krejčová, Táňa Kryštofová, Sára Juhošová, Anežka Brychtová, Vanesa Slováčková, Elen Konečná, Veronika Dvořáková.

Trenérky: Ilona Závišková, Kateřina Závišková

Kluci - přípravka: Jakub Podsedek, Jakub Musil, Erik Fialka, Sam Karásek, David Stoklasa, Pavol Živčic, Adrian Kadlec.

Minižáci: Kryštof Havelka, Vojtěch Navrátil, Daniel Červený, Jakub Chalupa, Nikolas Fexa, Martin Jelínek, Adam Janda, Stanislav Fňukal, Tomáš Klíma, Matyáš Fialka, Jan Sedlák, Šimon Winterling, Dominik Žák.

Trenéři: David Stoklasa, Jiří Holý

Nadále přijmeme do svých řad nové hráče a hráčky ročníku narození 2009 a mladší se zájmem o pohyb.

Více informací David Stoklasa, tel.: 608 308 044

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.