• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Okresní derby dospělo až do prodloužení. Vítězný gól dal v 64. minutě Tomáš Střecha

hokej mrázHC Spartak Velká Bíteš – HHK VM 2:3PP (1:1, 1:1, 0:0 – 0:1)

Góly a asistence: 18:12 Florek, 37:16 Bustin (Biolek) – 13:54 Burian V. (Maštera), 20:38 Křenek (Střecha T., Matov), 63:51 Střecha T. (Křenek).

HC Spartak Velká Bíteš:
Štourač (Alexa) – Novák Jiří, Šidák A., Grman, Rosendorf, Dittrich, Trnka, Groma – Šidák M., Novák Jakub, Petrčka, Bednář, Florek, Biolek, Bustin, Pospíšil.

Juda J. (Slavíček) – Kadela, Vlašín P., Burian V., Ambrož, Slabý, Báňa, Kochánek, Vondráček – Křenek, Matov, Střecha T. – Pejchal, Vlašín M., Sobotka – Juda M., Střecha F., Maštera – Strnad, Rozmarín, Salát.

Rozhodčí: Slavka – Kučera, Polesný.
Delegát utkání: Křivský
Vyloučení: 4:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 23:30 (12:10, 5:9, 6:8 – 0:3)
Procentuální úspěšnost brankářů:
Štourač (VB) - 90,00 % - 27 zákroků – 64 min.
Juda J. (HHK) - 91,30 % - 21 zákroků – 64 min.
Diváci: 141

tabulka muzi_7._kolo_copyHodnocení utkání hlavním trenérem Karlem Vejmelkou: V první třetině byla hra vyrovnaná. My sice dali první branku, ale po individuální chybě domácí vyrovnali. Byl to boj, než hezký hokej. Ve druhé části jsme měli herně navrch, soupeře jsme dostali pod tlak, šli i zaslouženě do vedení. Další šance jsme bohužel nevyužili a domácí po naší chybě srovnali. V poslední třetině jsme tlačili, domácí vyráželi do nebezpečných protiútoků, gólmani ale vše pochytali. V prodloužení jsme soupeře zatlačili a myslím, že zaslouženě si vystřelili i druhý bod.

Ostatní výsledky sedmého kola: HC Štika Rosice – Dynamiters Blansko HK 5:3, SKMB Boskovice – Hokej Uherský Ostroh 4:0, SHKM Hodonín – HK Kroměříž 2:1, HC Spartak Uherský Brod – HC Brumov-Bylnice 8:0, HC Lvi Břeclav – HC Uničov 4:6, HC Uherské Hradiště – TJ Sokol Březina 1:5.