• Sport
  • Junioři v pátek prohráli v Českých Budějovicích. V neděli přesvědčivě zvítězili nad Strakonicemi

junioři hhk1. 11. 2019 - pátek
HC DDM České Budějovice – HHK VM 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)

Góly a asistence: 03:54 Zelenka, 04:59 Kouba (Svoboda, Klimeš), 15:48 Zelenka (Melichar), 59:57 Klimeš (Zelenka, Šimák) – 22:32 Broža

Svoboda (Pestr) – Karásek, Pacalová, Burian M., Báňa, Kameník, Daňhel – Šandera, Procházka, Havliš – Nesvadba, Broža, Klár – Zacha, Bartošek

Rozhodčí: Svoboda – Beránek, Karlín
Vyloučení: 2:1, využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 25

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: do utkání v Českých Budějovicích jsme vstoupili naprosto nesoustředěně a výsledkem byly tři branky po našich hrubkách. Po první třetině jsme si k dosavadní hře něco ostřejšího řekli a rázem se naše hra otočila. Soupeře jsme zatlačili do defenzivy, ale i přes spoustu šancí jsme vstřelili pouze jednu branku. Obraz hry se nezměnil i ve třetí třetině, ale šance jsme neproměňovali. V závěru jsme sáhli k power play, zkusili jsme to, ale naopak jsme ještě inkasovali do prázdné branky. Pokud si hráči neuvědomí, že se musí utkání začít nadoraz, tak se to těžce dotahuje a stojí to spoustu úsilí a sil. Snad to bude pro nás poučení do dalších utkání.

hhkjunior

3. 11. 2019 - neděle
HHK VM – HC Strakonice 7:2 (3:0, 2:2, 2:0)

Góly a asistence: 02:00 Procházka (Kameník, Havliš), 14:39 Nesvadba, 17:15 Nesvadba (Karásek), 25:12 Broža (Karásek), 34:50 Havliš (Burian M.), 44:08 Broža (Nesvadba, Karásek), 51:26 Karásek (Broža) – 22:44 Žák (Valdman), 37:00 Smetana

Pestr (Svoboda) – Báňa, Pacalová, Kameník, Daňhel – Procházka, Havliš, Burian M. – Nesvadba, Broža, Karásek – Zacha, Klár, Bartošek

Sestava HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák

Rozhodčí: Fiksa – Balcar, Kašpar
Vyloučení: 0:3, využití: 2:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 32:47
Diváci: 50

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání jsme sehráli na domácím ledě proti Strakonicím, bylo vidět, že jsme se poučili z pátečního utkání a hned od prvního vhazování jsme diktovali tempo hry a to se projevilo i na skóre a po první třetině jsme vedli 3:0. Druhá třetina byla vyrovnaná, soupeř se zvedl, ale my jsme si to uhlídali. Třetí třetina byla opět v naší režii a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Celé utkání jsme měli pod kontrolou a hlavně jsme se prosadili střelecky a zaslouženě bereme 3 body. Pokud budeme hrát každé utkání s takovým nasazením od začátku zápasu, tak budeme bodovat. Všem hráčům děkuji za předvedený výkon před domácí návštěvou.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 09. 11. 2019 ICE DRAGONS Telč – HHK VM mladší žáci, začátek utkání 10:00 hod. (zimní stadion Telč)
Sobota 09. 11. 2019 ICE DRAGONS Telč – HHK VM starší žáci, začátek utkání 12:00 hod. (zimní stadion Telč)
Sobota 09. 11. 2019 Turnaj 3 tříd v Náměšti nad Oslavou, začátek turnaje v 10:00 hod. (zimní stadion Náměšť n. O.)
Neděle 10. 11. 2019 HHK VM 5 třída – TJ Náměšť n. O., začátek utkání v 11:45 hod. (zimní stadion Pelhřimov)
Neděle 10. 11. 2019 Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM junioři, začátek utkání v 16:45 hod. (zimní stadion Jindřichův Hradec)