Nejmenší házenkáři si zahráli Ligu Vysočiny v Dolní Cerekvi

miniházenáV sobotu 2. listopadu odehráli naši nejmenší házenkáři startující pod hlavičkou volnočasového střediska Dóza další turnaj Ligy Vysočiny. Pořadatelství se tentokrát ujala Dolní Cerekev.

My jsme se turnaje zúčastnili se dvěma týmy přípravky a třemi v kategorii minižactva. Zahráli jsme si s celky z Kamenice nad Lipou, Nového Veselí, Havlíčkova Brodu, Žďáru nad Sázavou, a Ledče nad Sázavou.
Všichni si dostatečně zahráli, minimálně 5 utkání každý tým, vyzkoušeli si herní prvky naučené z tréninku a hrou se bavili, což je v této kategorii nejdůležitější.Turnaj jsme si užili, v tréninku se zaměříme na činnosti, které nám dělali problémy a již teď se těšíme na další turnaj.

Hráli:
Holky - přípravka
Karolína Doležalová, Barbora Cahová, Klára Sedláková, Alena Bartošová, Adéla Derahová, Eliška Tesařová, Simona Palátová
Holky - minižactvo
Elen Konečná, Denisa Krejčová, Veronika Dvořáková, Táňa Kryštofová, Sára Juhošová, Anežka Brychtová, Tereza Palátová, Karolína Blaťáková
Trenérka: Ilona Závišková
Kluci - přípravka
Samuel Karásek, Erik Fialka, Adrian Kadlec, Pavol Živčic, Martin Jelínek, Jakub Musil, David Stoklasa
Kluci - minižactvo
David Bradáč, Dominik Vitešník, Dominik Žák, Ondřej Kadlec, Matyáš Fialka, Tomáš Klíma, Jan Sedlák, Nikolas Fexa, Tomáš Raus, Daniel Červený, Vojtěch Navrátil, Adam Janda, Stanislav Fňukal, Kryštof Havelka, David Ambrož
Trenéři: Petr Kaštan, Jiří Holý, David Stoklasa, Vladimíra Kaštanová

David Stoklasa

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020
  • Pracovník_SPOD_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.