Starší dorostenky neuspěly v Žirovnici

st. dorostenky_Háje_PrahaSobota 9. listopadu
2. liga starší dorostenky
Slavoj Žirovnice - TJ Sokol Velké Meziříčí 30:23 (14:13)

První poločas byl vyrovnanou partií, když úvodní čtvrthodina patřila našim hráčkám, další fázi první třicetiminutovky zahrál lépe domácí tým. Našemu celku nelze upřít snahu a bojovnost, leč řada neproměněných šancí a nevynucených chyb byla ve statistikách jasně v náš neprospěch. Domácí tým pohybující se aktuálně na druhé příčce tabulky, využíval efektivně naše nepřesnosti a držel si od 13. minuty nejtěsnější náskok. Po změně stran jsme během 32. - 41. minuty zcela herně propadli, když jsme se nedokázali gólově prosadit, páchali individuální chyby, zatímco žirovnické nepolevily a zaznamenaly 7 branek za sebou. Nic na tom nezměnily ani dva oddechové časy a změny v sestavě. O vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Ještě jsme se snažili soupeři ofenzivní obranou formací znepříjemnit zbytek hrací doby, to však bylo z naší strany vše. Ach, jo...
Příští sobotu přivítáme na domácím hřišti nováčka soutěže – hráčky Sokola Lázně Kynžvart.

7 - m hody 2/2 : 2/0, vyloučení 1:2.
Sled branek 1:0, 1:1, 2:1, 2:4, 5:4, 5:5, 7:6, 9:7, 10:8, 11:10, 12:11, 15:14, 22:14, 24:15, 24:18, 25:20, 26:21, 28:21, 29:23.

Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Tvarůžková Tereza (9), Slámová Karolína (4), Pacalová Lenka (3), Pospíšilová Markéta (3), Koudelová Natálie (2), Kuřátková Klára (1), Borkovcová Tereza (1), Puffer Natálie, Sedlářová Tereza, Houdková Valerie, Horká Vendula.
Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.