Víkendová utkání se stolním tenistům moc nevydařila

Stolni tenis_pngČtyři domácí utkání áčka a béčka, pouze jedno bylo výherní. To byla bilance víkendových utkání.

V sobotu v devět ráno k nám přicestoval první tým tabulky Vysočiny Ostrov HB. Omlazená sestava hostů byla dokonale připravena a nedopustila v zápase žádného překvapení v náš prospěch. Doslova tým nás k ničemu nepustil a jednoznačně zvítězil. Zároveň smolně podlehla i naše rezerva, kde v koncovce utkání hosté zlomili průběh pro sebe. Odpoledne proti Pelhřimovu jsme si dávali větší šanci k úspěchu, bohužel však hosté nás opět přehráli. Tentokrát druhý tým tabulky potvrdil kdo je favorit, a vyhrál 10 : 5.

Za zmínku stojí perfektní výkon domácího Maštery, který uhrál tři body z dvojher. Ve stejnou dobu odstartovalo utkání rezervy, která nastoupila proti Chotěboři. Kluci týmovým výkonem soupeře porazili 10 : 5. Nejlépe hrál Borůvka, který potvrzuje jedničku družstva. Další dvě prohry muselo zkousnout i naše céčko. Ve Žďáře podlehlo nejtěsněji 10 : 8. V tomto střetnutí zářila dvojice Vala a Kupka. K bodovému zisku to však nestačilo. Druhý duel proti Orlu Bystřici už skončilo podstatně hůř. Tu bodoval pouze Buk, který pro nás uhrál jediné dva body. Naše poslední družstvo složené z těch nejmladších si připsalo první výhru proti Řečici. Kluci po zhruba dvou letech rozstříleli doma soupeře a pustili pouze jeden bodík, konečný výsledek byl 17 : 1. Pochvalu si zaslouží bezesporu celý tým, hráli Suchánek, Bradáč, Blažek a Hedvábný. Venkovní střetnutí v Nových Dvorech už dopadlo prohrou 14 : 4. V tomto střetnutí nastoupil další náš mladík Zahradníček Jakub. V utkání sice nebodoval, ale uhrál krásné dva sety. Kuba si odehrál svoje první premiérové mistrovské utkání. Jinak bodovala trojice Suchánek, Kališ a Pavelec.

Za čtrnáct dní budou pokračovat krajské soutěže. Áčko, které prohrálo čtyřikrát po sobě, přivítá doma protivníky z Chotěboře a Polné. Celkovou bilanci po sedmi kolech máme tři výhry a čtyři prohry. Do utkání nastoupíme s jediným cílem bodovat. Béčko si to rozdá také doma, proti Kamenici a Polné B. V okresních soutěžích je na rozpisu takové malé derby, kde nastoupí naše céčko proti domácí Vídni.
Veškeré informace o našem oddíle jako například tabulky družstev, rozpis, fotky atd. najdete na našich internetových stránkách www.stolnitenisvm.cz

ST Velké Meziříčí – Havlíčkův Brod Ostrov C 2 : 10
Body: Šoukal Slavomír 1/1, Maštera Martin 1/2, Kampas Jan 0/2, Klíma Petr 0/3

ST Velké Meziříčí – TJ Spartak Pelhřimov 5 : 10
Body: Maštera Martin 3/1, Šoukal Slavomír 1/2, Kampas Jan 1/2, Klíma Petr 0/3

ST Velké Meziříčí B – TJ SB Světlá nad Sázavou B 7 : 10
Body: Borůvka Vít 2/2, Vala Daniel 2/2, Kupka Jiří 1/2, Holík Vratislav 1/3
Čtyřhra: Holík, Borůvka

ST Velké Meziříčí B – TJ CHS Chotěboř D 10 : 5
Body: Borůvka Vít 4/0, Holík Vratislav 2/1, Vala Daniel 2/1, Kupka Jiří 1/2
Čtyřhra: Holík, Borůvka

TJ Žďár nad Sázavou E – ST Velké Meziříčí C 10 : 8
Body: Vala Daniel 3/1, Kupka Jiří 3/1, Bednář Ivan 2/2, Kořínek Stanislav 0/4

ST Velké Meziříčí C – Orel Bystřice nad Pernštejnem 2 : 16
Body: Buk Martin 2/2, Kořínek Stanislav 0/4, Dvořák František 0/4

ST Velké Meziříčí D – TJ Řečice C 17 : 1
Body: Suchánek Petr 4/0, Bradáč Petr 4/0, Blažek Filip 4/0, Hedvábný Lukáš 3/1
Čtyřhra: Suchánek, Blažek
Bradáč, Hedvábný

SK Nové Dvory C – ST Velké Meziříčí D 14 : 4
Body: Suchánek Petr 2/2, Kališ Pavel 1/3, Pavelec Radek 1/3, Zahradníček Jakub 0/4

-pk-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.