Dorost splnil povinnost a porazil Chrudim

dorost 2019_11_102. liga mladší dorostenci JM – 7. kolo
TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Chrudim 34:22 (12:7)

V rámci 7. kola jsme na naší palubovce přivítali předposlední celek soutěže z Chrudimi. Proti tomuto soupeři jsme chtěli naplno bodovat a posunout se do vyšších pater tabulky.

Vstup do utkání byl ale hodně vyrovnaný. Oba týmy se jen těžko prosazovaly, a tak byl ve 14. minutě stav 4:5 pro Chrudim. My pak ale šňůrou 5 branek odskočili na 9:5. Tento náskok jsme si udrželi až do poločasového hvizdu.
Ve druhé půli jsme pokračovali v dobrém výkonu a pomalu navyšovali náš náskok. Především se nám dařilo trestat soupeřovy chyby rychlými brejky, a stav byl tak 20:12 pro nás. Bohužel pak přišlo oslabení, které soupeř naplno zužitkoval a stáhl náskok na pouhé 4 trefy. (20:16). Víc jsme ale hostím již nedovolili a opět navýšovali náš náskok až na konečných 34:22.
K dalšímu utkání nastoupíme na palubovce Bohunic, kde můžeme pomýšlet na body. Jednoduché utkání to ale určitě nebude.

7m hody: 3/3:0/1, vyloučení 5:7, diváků 53
Sled branek: 2:3, 4:5, 9:5, 10:7, 12:7, 13:9, 17:10, 20:12, 20:16, 24:16, 27:18, 30:22, 34:22

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Benjamin Rosa (9/1), Jakub Mach (7), Martin Chalupa (6), Radovan Škoda (4), Jakub Strýček (4), Robin Koudela (2), Štěpán Klapal (1), Tomáš Rosa (1), David Slabý, Adam Požár, trenér: Ladislav Šidlo