Starší dorostenky nebodovaly ani v domácím prostředí

házenáSobota 16. listopadu
2. liga starší dorostenky
TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Lázně Kynžvart 20:28 (12:16)

Utkání jsme zahájili ofenzivní obranou. Západočešky ovšem snadno nacházely místa, odkud efektivně zakončovaly svoje útočné akce. Na to domácí lavička reagovala a již v 5. minutě brala oddechový čas, aby přeskupila řady a změnila způsob defenzívy. To se vcelku podařilo a do 13. minuty jsme si drželi nejtěsnější vedení. Poté jsme několika chybami pomohli soupeřkám lacino získat míč a skóre se měnilo v náš neprospěch. Individuální minely na naší straně narůstaly a v závěru první třicetiminutovky jsme již tahali za výrazně kratší konec. Po změně stran bylo utkání vyrovnané ještě do 36. minuty (16:18). Následně jsme i přes řadu dobrých střeleckých příležitostí nedokázali rozvlnit soupeřovu brankovou síť a soupeř výrazněji „odskočil". Další naše snahy o zdramatizování vývoje již nebyly nijak úspěšné.
Nejlepší naší hráčkou byla brankářka Eliška Homolová.

Příští neděli předehráváme utkání na půdě nováčka soutěže HK Slavia VŠ Plzeň.
7 - m hody 3/2 : 3/3, vyloučení 1:1.
Sled branek 1:0, 1:1, 2:1, 3:2, 3:4, 5:5, 7:7, 9:7, 9:10, 10:10, 10:12, 11:12, 11:16, 14:17, 16:18, 16:21, 17:23, 18:25, 20:25.

Hrály: Homolová Eliška – Pacalová Lenka (7), Pospíšilová Markéta (5/2), Koudelová Natálie (4), Puffer Natálie (2), Kuřátková Klára (1), Dusilová Valérie (1), Slámová Karolína, Borkovcová Tereza, Pospíšilová Magda, Horká Vendula, Šmídová Tereza.
Trenéři Ing. Vincenc Záviška, Ing. Tomáš Partl, Andrea Kuřátková.