V Brně torzo dorostenců bojovalo bez úspěchu

házená copy2. liga mladší dorostenci JM – 8. kolo
Tatran Bohunice - TJ Sokol Velké Meziříčí 36:26 (18:11)

Dorost zajížděl na palubovku souseda z tabulky v okleštěné sestavě. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání a z toho celá polovina týmu jsou navíc věkově ještě starší žáci. I tak jsme se chtěli poprat o body.

Úvod nám vyšel náramně a do 10 minuty jsme drželi vedení 2:4. Poté již bohužel soupeř našel recept na naši obranu a postupně přebíral otěže zápasu. Do 18. minuty se nám Brňané vzdálili na rozdíl 5 branek (11:6). Toto manko se nám nedařilo smazat, a domácí tak v poločase vedli 18:11. Ve druhé půli již naši hráči neměli sílu vzdorovat. Domácí se mohli spolehnout na plnou lavičku, a prostřídat tak za čerstvé hráče. My utkání prohráli se ctí konečným poměrem 36:26. V dalším kole doma přivítáme celek z horních pater tabulky – Kuřim, která bude favoritem. Ale my se jí budeme snažit co nejvíce zápas znepříjemnit a třeba i urvat nějaký bod.

7m hody: 2/2:1/2, vyloučení 3:3, diváků 23
Sled branek: 2:4, 4:5, 11:6, 13:9, 16:11, 18:11, 22:13, 26:16, 27:19, 29:21, 33:22, 34:26, 36:26

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Jakub Mach (7), Radovan Škoda (6/1), Martin Chalupa (4), Tomáš Rosa (3), Benjamin Rosa (3), Robin Koudela (2), Adam Požár (1), trenér: Ladislav Šidlo