Junioři HHK smolně prohráli v domácím utkání s lídrem ligy

junioři mráz24.11.2019 – neděle - junioři

HHK VM – HC Slavoj Český Krumlov 5:6 (1:3, 4:1, 0:2)

Góly a asistence: 08:46 Úlovec (Nesvadba, Burian M.), 21:25 Havliš (Šandera, Procházka), 25:25 Procházka (Burian M., Úlovec), 27:14 Nesvadba, 39:55 Karásek, Havliš. – 08:29 Kašák (Hanák, Král), 09:45 Korytar (Lamač), 19:58 Fučík (Lochmann), 24:00 Fučík, 43:58 Hanák (Lochmann), 44:36 Kašák (Fučík)
Pestr (21. Svoboda) – Báňa, Pacalová, Kameník, Daňhel, Kuřátko, Karásek – Nesvadba, Burian M., Úlovec – Procházka, Havliš, Šandera – Zacha, Klár, Bartošek
Sestava HC Slavoj Český Krumlov:
Kadlec (28. Kalista) – Kozák, Lochmann, Klíma, Korytar, Šulista, Papoušek, - Král, Lamač, Hanák, Štrobl, Peprný, Kašák, Korytar, Fučík.
Rozhodčí: Fiksa – Balcar, Kašpar
Vyloučení: 5:6, využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 47:49
Diváci: 50

junioři hhkHodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: my jsme doma začali proti vedoucímu týmu tabulky hodně s respektem. Druhá třetina byla už z naší strany úplně jiná, začali jsme dobrým pohybem, ale hlavně důrazem v osobních a soupeře jsme dostali pod tlak a jasně jsme třetinu vyhráli 4:1. Ve třetí třetině soupeř využil přesilovku a srovnal skóre a v potom ještě přidal vítězný gól. Snažili jsme se v power play srovnat, ale v závěru už nám docházely síly a navíc nám chyběl po zranění kapitán Michal Baňa, a tak jsme po bojovném výkonu přišli o tři body. Pokud budeme takto bojovat proti dalším soupeřům, tak se určitě dočkáme tří bodů. Děkuji všem za předvedený výkon.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 30.11.2019 SKLH Žďár n. S. – HHK VM mladší žáci, začátek utkání v 9:45 hod.
(zimní stadion Žďár nad Sázavou)
Sobota 30.11.2019 SKLH Žďár n. S. – HHK VM starší žáci, začátek utkání v 11:45 hod.