Mladší a starší žáci HHK vyhráli ve Žďáře nad Sázavou

hhk mladsi_zaci01. 12. 2019 – neděle – starší žáci
SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM 1:4 (0:1, 0:3, 1:0)

Góly a asistence HHK: 11:03 Jurný (Karmazín), 26:00 Jurný (Karásek), 35:34 Jašek, 36:22 Jurný (Vrzal)
Mašek – Karásek, Strnad, Jurný, Čamek – Jašek, Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Hammer, Krejčí, Vejmola, Karmazín
Rozhodčí: Kašpar – Hromádka, Vaníček
Vyloučení: 8:12, navíc: Jurný (HHK) 5 + OK za faul kolenem
Využití: 0:1, v oslabení: 0:0
Diváci: 46
st zaci_tabHodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: V zápase se Žďárem jsme měli herní převahu, dokázali jsme soupeře přehrát a zatlačit do obranného pásma, ale nepodařilo se nám tuto převahu více gólově zúročit.

30.11.2019 – sobota – mladší žáci
SKLH Žďár nad Sázavou – HHK VM 4:5 (1:1, 3:2, 0:2)
Góly a asistence HHK: 03:48 Zeman (Katolický), 23:29 Katolický (Nesvadba), 36:00 Čížek, 45:48 Rašovský, 47:52 Katolický (Rašovský)
Antalík – Brož, Černá, Karmazín, Nesvadba, Havlásek, Zeman, Rašovský, Pavelka, Čížek, Pavlidis, Katolický Š., Kratochvíl
Rozhodčí: Balcar, Kašpar
Vyloučení: 4:6, využití: 1:1, v oslabení: 0:0
Diváci: 52
ml zaci_tabHodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Utkání se Žďárem bylo vyrovnané od začátku do konce. Z počátku jsme byli lepším týmem, ale naše nedůrazné zakončení poslalo soupeře do hry a ten toho využit v obrat. Po dvou třetinách nám gólově utekl na 4:3. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním výsledek otočit a zvítězit, což se nám povedlo a za to musím celý tým pochválit.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 07.12.2019 HHK VM mladší žáci – SK HS Třebíč, začátek utkání v 9:45 hod.
(zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 07.12.2019 HHK VM starší žáci – SK HS Třebíč, začátek utkání v 11:45 hod.
Sobota 07.12.2019 TJ Jiskra Humpolec – HHK VM 5 třída, začátek utkání v 10:30 hod.
(zimní stadion Humpolec)
Neděle 08.12.2019 HC Strakonice – HHK VM junioři, začátek utkání v 09:30 hod.
(zimní stadion Strakonice)
Neděle 08.12.2019 Turnaj 3. tříd v Pelhřimově, začátek turnaje utkání v 11:45 hod.