Juniorům i žákům HHK se na ledě dařilo

juniori obrJunioři HHK se díky výhře nad Chotěboří posunuli na druhé místo regionální ligy juniorů.

22. 12. 2019 – neděle - junioři
HHK VM – HC Chotěboř 5:4 (1:1, 1:3, 3:0)
Góly a asistence: 10:41 Procházka (Havliš, Pacalová), 33:10 Havliš (Procházka), 41:50 Kameník, 48:22 Karásek (Burian M., Švejda), 55:26 Burian M. – 03:03 Hospodka (Marek), 21:29 Bačkovský (Pleskač A., Brdičko), 32:39 Hospodka (Kvaček), 37:12 Ludvík (Hospodka, Jaroš)
Sestava HHK Velké Meziříčí:
Pestr - Báňa, Kuřátko, Pacalová, Kameník, Daňhel, - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
Sestava Vajgar HC Chotěboř:
Rulf (Holcner) – Jaroš, Ludvík, Brdičko, Petržílek – Pleskač J., Pleskač A., Kotrba, Bačovský, Slanař, Hospodka, Marek J. Kvaček D, Marek.

Rozhodčí: Mareček J. – Šťastná, Mareček T.
Vyloučení: 3:9, využití: 1:1, v oslabení: 0:0, střely na branku: 33:37, diváci: 55

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: V posledním utkání letošního roku jsme na domácím ledě přivítali HC Chotěboř. První třetina byla vyrovnaná, měli jsme šance při přesilovkách, ale zůstalo jen u nich. Ve druhé třetině nám soupeř odskočil o dvě branky. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním utkání otočit. Soupeře jsme dostali pod tlak, vytvářeli jsme si šance a na rozdíl od první třetiny jsme je proměnili. Závěr utkání jsme takticky zvládli a bereme po bojovném výkonu tři body. Celému týmu jsem poděkoval za předvedený výkon a popřál krásné prožití Vánoc.

Starší a mladší žáci HHK jasně přehráli Bystřici

21. 12. 2019 – sobota – starší žáci
HHK VM – BK Zubři Bystřice n. P. 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Góly a asistence HHK: 12:27 Bíbr (Karásek), 14:56 Karmazín (Hammer), 26:36 Katolický M. (Krejčí), 50:19 Hammer (Němec), 57:21 Jašek
Mašek – Karásek, Strnad, Jurný, Vejmola, Čamek, Havlásek, – Jašek, Němec, Bíbr, Vrzal, Katolický M., Hammer, Karmazín

Rozhodčí: Karásek, Pacalová
Vyloučení: 8:4, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, diváci: 29

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Vítězství nad Bystřicí bylo upracované, nevycházela nám, na rozdíl od dobře pracující obrany, útočná fáze, kde vázla kombinační hra a chyběl větší důraz a tlak do brány. Možná na nás dolehla únava ze středeční náročné dohrávky. Každopádně jsme zápas kontrolovali a dovedli k jistému vítězství.

1. 12. 2019 – sobota - mladší žáci
HHK VM – BK Zubři Bystřice n. P. 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)
Góly a asistence HHK: 06:27 Matuszek (Pavelka), 07:54 Katolický (Kratochvíl), 11:37 Zeman (Rašovský), 15:44 Pavlidis (Havlásek), 22:51 Katolický, 32:14 Havlásek, 34:22 Černá, 39:06 Zeman (Katolický), 43:36 Zeman (Havlásek), 45:26 Katolický, 53:50 Doležal (Havlásek), 58:32 Pavlidis (Pavelka)
Brož (Antalík) – Černá, Nesvadba, Havlásek, Karmazín, Valík, Katolický, Zeman, Rašovský, Pavlidis, Pavelka, Doležal, Matuszek, Kratochvíl,
Vyloučení: 8:4, využití: 0:0 v oslabení: 2:0, diváci: 35

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Utkání s Bystřicí bylo jednoznačnou záležitostí pro naše mužstvo se vším všudy, jak gólově, tak herně. Hráči přistoupili k utkání stoprocentně koncentrovaní a jejich výkon byl velice pohledný a efektivní.

Dohrávka – 18. 12. 2019 – středa – starší žáci
HHK VM – SK HS Třebíč 3:3 (1:1, 0:2, 2:0)

Góly a asistence HHK: 08:27 Vrzal (Karmazín), 46:45 Karmazín (Katolický. M), 59:12 Vrzal (Jašek)
Rozhodčí: Tichý, Pacalová
Vyloučení: 4:10, využití: 1:0, v oslabení: 0:0, diváci: 38
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Do zápasu s Třebíčí jsme vstoupili dost zakřiknutě, přispělo k tomu i zranění Jurného, hned v první minutě zápasu. Nemohli jsme se dlouho dostat do tempa a k naší kombinační hře, což se projevilo i na skóre. Začali jsme hrát až od třetí třetiny za stavu 1:3, to jsme ovládli hru a zaslouženě zápas srovnali i výsledkově.

Dohrávka – 20. 12. 2019 – pátek - mladší žáci
BK Havlíčkův Brod – HHK VM 9:6 (4:0, 2:3, 3:3)

Góly a asistence HHK: 27:55 Zeman (Černá), 31:02, Katolický (Valík), 35:42 Pavlidis, 40:35 Katolický (Valík), 53:26 Katolický (Černá),54:32 Zeman (Valík)
Brož,(Antalík), Černá, Neumanová, Havlásek, Karmazín, Valík, Katolický, Zeman, Rašovský, Pavlidis, Pavelka, Doležal
Rozhodčí: Honza, Žák
Vyloučení: 12:4, využití: 1:2, v oslabení: 0:0, diváci: 23