Stolní tenisté se utkali o putovní pohár města

DSC 0310Dne 4. ledna 2020 uspořádal náš oddíl každoroční turnaj O putovní pohár přeborníka města Velkého Meziříčí.

Odehrály se soutěžní disciplíny čtyř kategorií: dvouhra bez omezení (hlavní soutěž), dvouhra do okresního přeboru 1. třídy, čtyřhra bez omezení a poslední dvouhra veteránů nad 45 let. Této akce se tradičně účastní hráči z celé České republiky. Přicestovali například zástupci oddílu Znojma, Moravských Budějovic, Kamenice nad Lipou, Žďáru, Velké Bíteše, Náměště, Velkých Popovic, Brna či hráč německého města Passau a jiní. Kvalita byla obrovská, byl k vidění ligový stolní tenis, který se musel všem divákům líbit. Na turnaji startovalo okolo padesáti hráčů. Tento ročník byl velmi vyvedený, okořeněný novými hráči, kteří si k nám našli cestu poprvé a příjemně turnaj pozdvihli o třídu výš. Závěrem chceme poděkovat všem sponzorům, kteří přispěli cenami do turnaje, a všem, kteří se podíleli na organizaci této náročné akce.

Výsledky turnaje, uvádíme pouze první čtyři z každé kategorie:
Hlavní soutěž NEOMEZENĚ
1. místo - Voříšek Tomáš (Německo/Passau)