Již třicátý ročník turnaje ve stolním tenise uspořádali ve Lhotkách

IMG 20191226_200545_126. prosince 2019 uspořádal SK Sokol Lhotky v kulturním domě ve Lhotkách jubilejní 30. ročník vánočního turnaje neregistrovaných hráčů ve stolním tenise. Letošního ročníku se zúčastnilo 29 soutěžících. Vítězem se stal František Hegr z Jedlové – okres Svitavy, který ve velmi vyrovnaném a kvalitním finále porazil loňského vítěze – Jana Hurta z Kratochvilky – okres Brno-venkov. Třetí příčku obsadil Pavel Dolník z Ořechova, který se našeho turnaje zúčastnil po páté a vždy skončil na stupních vítězů.

Pořadatelé děkují všem, kteří se zúčastnili turnaje a věří, že v takto hojném počtu se sejdeme i během dalšího ročníku. Pořadatelé zároveň děkují následujícím sponzorům: Rotana, Poex, Lékárna U Černého orla a obec Lhotky.

Milan Musil

výsledky

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS Velmez řidič_ banner dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.