Junioři HHK porazili Strakonice a nadále drží druhou příčku regionální ligy

junioři jiří_mrázHHK Velké Meziříčí – HC Strakonice: 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

Góly a asistence: 09:22 Procházka (Havliš, Šandera), 22:36 Švejda (Úlovec, Báňa), 41:13 Švejda (Karásek), 47:45 Karásek (Švejda, Úlovec), 59:14 Švejda (Báňa, Karásek) – 17:31 Kabele (Hradský)

Svoboda (Pestr) - Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová - Karásek, Úlovec, Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek

Sestava HC Strakonice:
Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Vaněček – Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák

Rozhodčí: Kučera – Slabý, Rous
Vyloučení: 2:3, využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 48:35 (20:12, 12:7, 16:15)
Diváci: 45

juniořiHodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: další utkání sehráli junioři HHK v domácím prostředí s HC Strakonicemi. S tímto soupeřem nemáme letos dobrou bilanci, ale nám se daří, v tréninku jsme se zaměřili na zakončování akcí, hodně jsme zjednodušili koncovku a to se nám vyplácí. První třetina sice byla ve znamení našeho tlaku, ale zakončení nám nevycházelo. Ve druhé třetině jsme měli několik dobrých šancí, ale koncovka zase žalostná. Po druhé třetině jsme si v kabině řekli, že když odskočíme soupeři o branku, tak to soupeř otevře a nám se naskytnou přečíslení a ty jsme sehráli jako z hokejové učebnice. Zase tým vedla první lajna, která dala 4 góly, z toho Petr Švejda se zaskvěl hattrickem. Dneska musím pochválit celý tým a zvláště třetí lajnu za předvedený výkon. Budu se opakovat, ale jedeme na vítězné vlně a doufám, že to potvrdíme i v dalším utkání v Jindřichově Hradci. Pět zápasů s plným bodovým ziskem je pro nás impulzem posunout se na první místo v naší skupině.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 25. 01. 2020 HC Dukla Jihlava – HHK VM mladší žáci, začátek utkání v 12:15 hod. (zimní stadion Jihlava)
Sobota 25. 01. 2020 HC Dukla Jihlava – HHK VM starší žáci, začátek utkání v 14:15 hod. (zimní stadion Jihlava)
Sobota 25. 01. 2020 Turnaj ročníku 2011 ve Žďáře nad Sázavou, začátek turnaje v 14:05 hod.
Neděle 26. 01. 2020 Turnaj ročníku 2010 v Třebíči, začátek turnaje v 12:10 hod.
Neděle 26. 01. 2020 Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM junioři, začátek utkání v 17:00 hod. (zimní stadion Jindřichův Hradec)