• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Junioři HHK si od Vajgaru dovezli plný počet bodů. Mladší a starší žáci prohráli v Jihlavě

hokej detiJunioři HHK si od Vajgaru dovezli plný počet bodů. O vítězství rozhodl v poslední minutě kapitán Michal Báňa.
26.01.2020 – neděle - junioři
Vajgar Jindřichův Hradec – HHK VM 4:5 (1:3, 1:1, 2:1)

Góly a asistence: 09:31 Březina (Brázda), 29:02 Březina (Kupka), 40:25 Štrajt (Brázda), 43:54 Glejtek (Kupka) – 03:23 Švejda (Karásek), 05:42 Karásek (Burian M.), 13:30 Karásek (Švejda), 22:08 Havliš (Šandera, Úlovec), 59:24 Báňa.
Sestava Vajgar Jindřichův Hradec: Urban (Pachmann) – Kocar, Cerhán, Dúška, Novák – Tržil, Kupka, Brázda, Březina, Štrajt, Glejtek, Kalaj.
Svoboda (Pestr) - Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová, Úlovec, Daňhel - Karásek, Burian M., Švejda, Procházka, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek
Rozhodčí: Hamr – Soukup, Marek
Vyloučení: 5:2, využití: 0:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 45:40 (15:13, 16:16, 16:11)
Diváci: 45

juniori9

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: S Jindřichovým Hradcem hrajeme vyrovnané zápasy, tentokrát to nebylo jinak. V první třetině jsme si vytvořili šance a ty jsme proměnili. Ve druhé třetině jsme šance zahazovali a soupeř hru vyrovnal a třetina skončila 1:1.Dotřetí třetiny jsme vstupovali s náskokem dvou branek, ale soupeř začal aktivněji, hned při prvním střídání nám dal branku, potom přidal druhou a skóre se vyrovnalo. Měli jsme ještě přesilovku 5:3, branku jsme nedali, potom v závěru utkání hrál soupeř přesilovku 5:4, tu jsme ubránili. Když jsem začal vybírat hráče na nájezdy, vzal to kapitán Michal Báňa na sebe, projel celým placem a chladnokrevně blafákem zavěsil. Do konce utkání chybělo pouhých 36 sekund. Vezeme cenné tři body, všichni zaslouží poděkování za předvedený výkon. Jsme na vítězné vlně, 6 utkání za sebou a doufám, že v tom budeme pokračovat v dalších utkáních.

Mladší a starší žáci prohráli v Jihlavě

25.01.2020 – sobota – starší žáci
HC DUKLA JIHLAVA – HHK VM 6:0 (2:0, 3:0, 1:0)
Mašek – Karásek, Vejmola, Němec, Hammer, Krejčí, Jašek, Bíbr, Vrzal, Katolický Michal, Karmazín, Strnad, Jurný
Rozhodčí: Suchý – Kouba, Žižka
Vyloučení: 14:14, využití: 0:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 55

st.z.9Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: První třetina zápasu s Jihlavou byla vyrovnaná, neproměnili jsme naše šance a po vlastních chybách dvakrát inkasovali. Od druhé třetiny už byla Jihlava lepším týmem, potrestala každé naše zaváhání a zaslouženě vyhrála.

25.01.2020 – sobota - mladší žáci

HC DUKLA JIHLAVA – HHK VM 9:0 (1:0, 5:0, 3:0)
Brož, (Antalík), Černá, Nesvadba, Havlásek, Valík, Zeman, Rašovský, Pavlidis, Doležal, Matuszek, Čížek, Katolický,
Rozhodčí : Kouba ,Žižka
Vyloučení: 4:6, využití: 1:0, v oslabení: 0:0. Diváci: 55

mlzaci copy_copy

Hodnocení utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Dukla byla po všech stránkách lepší. V první třetině jsme dokázali síle soupeře odolat. Ve druhé se domácí dokázali herně prosadit a rozhodnout utkání. Našim hráčům nelze vytknou bojovnost, ale i to nestačilo.