Junioři HHK vyhráli v Chotěboři a posunuli se do čela regionální ligy

juniori obr01. 02. 2020 – sobota - junioři
HC Chotěboř – HHK VM 3:6 (1:1, 2:2, 0:3)

Góly a asistence: 10:22 Stránský (Brdičko), 32:06 Němec (Ludvík), 37:38 Ludvík (Marek) – 09:24 Úlovec (Havliš), 21:46 Šandera (Úlovec, Havliš), 28:42 Havliš (Šandera, Úlovec), 46:33 Burian M. (Báňa), 48:33 Úlovec (Šandera), 59:18 Karásek (Burian M., Svoboda I.)

Sestava HC Chotěboř: Holcner (Pazderka) – Marek, Ludvík, Brdičko, Petržílek – Pleskač J., Pleskač A., Němec, Slanař, Hospodka, Marek, Kvaček, Stránský

Svoboda I. - Báňa, Kuřátko, Kameník, Pacalová, Daňhel - Karásek, Burian M., Švejda, Úlovec, Havliš, Šandera, Zacha, Klár, Bartošek

Rozhodčí: Žák – Odvářka, Souček
Vyloučení: 6:7, navíc: Karásek (HHK) 10min. nesportovní chování
Využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 44:49 (13:16, 16:19,18:11)
Diváci: 90

Hodnocení utkání hlavním trenérem Štěpánem Oberreiterem: K dalšímu utkání zajížděli junioři HHK do Chotěboře. V první třetině jsme si vytvořili několik šancí, ale proměnili jsme jen jednu. Druhá třetina byla z naší strany nejhorší z posledních utkání. Místo toho, abychom soupeři v utkání odskočili o několik branek, tak jsme naprosto nesmyslně začali kritizovat výkony rozhodčích. Hra šla stranou a soupeř skóre vyrovnal. K tomu jsme přispěli několika vyloučeními a jednou desítkou za kritiku rozhodčího. O druhé přestávce jsem dost hlasitě k hráčům promluvil a zdůraznil, že jsme sem přijeli hrát hokej a ne se zabývat výkonem rozhodčích. Zlepšili jsme pohyb a střelbu a výsledkem byly dvě branky ve vyrovnané hře a poslední do prázdné branky. Chtěl bych poděkovat i našim fanouškům za povzbuzování po celé utkání a pozval je na další dvojutkání na domácím ledě.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 08. 02. 2020 HHK VM 5 třída – HC LM Pelhřimov, začátek utkání v 09:00 hod.
(zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 08. 02. 2020 HHK VM mladší žáci – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 11:15 hod.
Sobota 08. 02. 2020 HHK VM starší žáci – SKLH Žďár n. S., začátek utkání v 13:15 hod.