Muži ovládli domácí ALPA Cup

IMG 20200209_115652Dva týdny před ostrým vstupem do jarních druholigových bojů uspořádali naši házenkáři na domácí palubovce přípravný turnaj – ALPA Cup. Bohužel kvůli chřipkové epidemii se některá družstva musela na poslední chvíli odhlásit, a tak turnaj probíhal pouze za přítomnosti 3 družstev.

Včetně místního celku dorazily i druholigové Vršovice a prvoligoví starší dorostenci z Kopřivnice. Turnaj probíhal systémem každý s každým, hráno dvoukolově. Hrací doba byla stanovena na 1x 30 minut.

V prvním ranním zápase si naše družstvo hravě poradilo s Kopřivnicí v poměru 21:11, kdy jsme hned od prvních minut diktovali tempo zápasu. Druhý zápas proti Vršovicím byl už vyrovnanější a spíše jsme tahali za kratší konec. I přes spoustu nepřesností, které nás zápasem doprovázely, jsme v závěru dokázali strhnou vítězství na naši stranu v poměru 15:14. V odvetných utkáních jsme se nejprve střetli s Kopřivnicí. Ta byla nabuzena vítězstvím nad Vršovicemi, jimž byla vyrovnanějším soupeřem než v ranním klání. I tak jsme si utkání v klidu pohlídali a zvítězili 16:13. Tato výhra nám již zajistila celkové prvenství v turnaji. K poslednímu zápasu proti Vršovicím jsme tak nastoupili velice vlažně a soupeř se ujal tříbrankového vedení. Toto manko jsme do konce zápasu nebyli schopni smazat a poprvé na turnaji jsme prohráli v poměru 10:11.

84809464 631026574318630_450512747608670208_nV konečném pořadí jsme tak vybojovali první místo před Vršovicemi a Kopřivnicí. Všechny týmy dostaly kromě poháru i dárkovou tašku od sponzora turnaje - společnosti ALPA, a.s. Tímto za ceny děkujeme. Individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje získal domácí Pavel Strašák.

V herním projevu našeho týmu byla stále vidět nesehranost po zimní pauze a je tedy ještě na čem pracovat. K prvnímu zápasu jara nastoupíme již v sobotu 22. února od 17:00 na domácí palubovce proti Sokolu Telnice.

Výsledky:
VM – HK Kopřivnice 21:11
VM – Loko Vršovice 15:14
Loko Vršovice – HK Kopřivnice 14:15
VM – HK Kopřivnice 16:13
VM – Loko Vršovice 11:12
Loko Vršovice – HK Kopřivnice 23:14

Pořadí: 1. TJ Sokol Velké Meziříčí, 2. HC Lokomotiva Vršovice, 3. HK Kopřivnice – st. dorci

Sestava a branky: Ondřej Poul, Libor Kotík – Pavel Strašák (15), Kamil Babáček (9), Jakub Bezděk (8), Vojtěch Svoboda (7), Pavol Živčic (7), Dominik Buchta (6), Petr Kavka (4), Filip Macoun (3), Miloš Necid (2), Tomáš Pažourek (1), Martin Fiala (1), František Kratochvíl, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Michael Bezděk.

Pozvánka do Haly Za Světlou:
Sobota 15. února
9:00 - 16:00 hodin JUST IT Solutions CUP - minižáci

Sobota 22. února
17:00 hodin II. liga muži Sokol Telnice
19:00 hodin II. liga mladší dorostenci Sokol Telnice

Neděle 23. února
9:00 - 17:00 hodin Házenkářský desetiboj Kvalifikace - ml. žákyně

Ondřej Poul

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS velmez_delnik_dolu
  • Soc. pracovník SPOD -září 2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.