Házenkářští minižáci se účastnili turnaje v Novém Veselí

miniházenáV neděli 8. března 2020 se nejmladší házenkáři účastnili celorepublikového turnaje v miniházené v Novém Veselí. V kategorii minižáků startovalo celkem 13 mužstev, v přípravce 8 týmů. Jeden zápas trval 9 minut.

Minižáci:
Kluci v základní skupině, kde startovalo sedm mužstev, skončili na třetím místě se ziskem osmi bodů a postoupili tak do finálové skupiny. Tam si připsali jednu výhru, remízu a prohru. Skončili tak ve velké konkurenci kvalitních týmů na pěkném pátém místě.

Sestava: Daniel Červený – Jan Heneš, David Ambrož, Matyáš Šabata, Daniel Sýkora, Tomáš Klíma, Kryštof Havelka, Standa Fňukal, David Bradáč

Trenéři: Petr Kaštan, Jiří Holý

Přípravka:
Kluci na turnaj odjeli bez hráčů základní sestavy, což se projevilo v předvedené hře. Tento turnaj byl pro hráče důležitý pro sbírání herních zkušeností. Nicméně snaha se kluků odepřít nedala.

Sestava: Sam Karásek, David Stoklasa, Šimon Šabata, Pavol Živčic, Vojta Kostečka, Jakub Musil, Ondřej Kadlec

Trenéři: David Stoklasa, Vlaďka Kaštanová

Veškeré výsledky turnaje:
http://hazena.noveveseli.cz/112-vysledky-ssport-cup-2020

Vlaďka Kaštanová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • TS velmez_delnik_dolu
  • Soc. pracovník SPOD -září 2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.