Mládežnický fotbalový turnaj míří opět do Meziříčí

24normalNejvětší fotbalový turnaj mládeže na Vysočině proběhne letos ve třech městech během jednoho dne.

Nově v rámci turnaje proti sobě nastoupí ženy, které odehrají zápasy v Zon aréně v Rokytnici nad Rokytnou. Mládežnický turnaj Třebíč Open, kterého se v loňském roce zúčastnily týmy z Číny nebo Chorvatska, se letos odehraje v pátek 22. srpna na stadionech v Třebíči a Velkém Meziříčí. Nadějní fotbalisté narození v letech 2010 – 2014 se vlivem koronavirové epidemie utkají pouze s týmy z České republiky. „Naší prvořadou povinností je zdraví všech účastníků turnaje. I v letošním roce uvidíte celou řadu prvoligových týmů z celé republiky," doplňují pořadatelé z Fotbalové školy Třebíč, kteří fotbalové fanoušky lákají na zajímavé zápasy a jedinečnou atmosféru. Více informací o jednotlivých kategoriích se dozvíte na webu turnaje: http://www.trebic -open.cz/.

M. Hudková

115852790 1644246959057891 1113189851176065906 o copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.