Sára Pavlidu se na Velké ceně Třebíče představila ve skvělé formě

50233499983 f8b3a6351d_o_copyV Třebíčí se v neděli 16. srpna už po třicáté osmé běžela Velká cena. Tradiční atletická akce, kterou pořádá oddíl TJ Spartak Třebíč, proběhla na Městském stadioně v ulici Manželů Curieových.

V běhu na 10 000 metrů se hned od startu ujal vedení Jakub Exner z Nového Města na Moravě. Svůj náskok postupně navyšoval a doběhl si pro první místo.
Z našich závodníků byla nejúspěšnější Sára Pavlidu, která zvítězila v kategorii žákyň ve dvou disciplínách. Zlatou medaili získala v běhu na 60 metrů a ve skoku dalekém. Vojtěch Večeřa a Ladislav Urban obsadili ve své kategorii a svých disciplínách třetí místa.