Dorostenci v přípravě těsně podlehli hráčům Slavie

default img_articleHHK VM – SK HS Třebíč 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Góly a asistence: 28:39 Kuřátko (Zdvihal, Bíbr), 57:43 Vrzal (Kuřátko) – 03:45 Březka, 32:00 Krotký (Bláha), 54:41 Bláha (Čermák)
Juda P. (30. Mašek) – Daňhel, Kuřátko, Kardoš, Hammer (C), Karásek – Karmazín, Zdvihal, Němec, Staiger, Vrzal, Strnad, Bíbr.
Sestava SKHS Třebíč:
Trvaj (Vejmelka) – Bláha, Hrbáček, Mojdl, Dvořák – Krotký, Březka, Šoltés, Hanák, Čermák, Budín, Beneš
Rozhodčí: Karásek, Slabý.
Vyloučení: 0:2
Využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 30

Hodnocení přípravného utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: První třetinu nás Třebíč přehrávala poměrně výrazně, měla převahu a my jsme se nedostali pořádně do hry. Druhá třetina už z naší strany byla o něco lepší, zlepšili jsme pohyb a častěji se dostávali k soupeřově bráně. Ve třetí třetině jsme přidali i na důrazu při napadání a obraz hry se vyrovnal. V zápase byla vidět nerozehranost a nejistota po půlroční nucené přestávce, ale věřím, že postupně se vše vypiluje.