Dorostenky zahájily sezónu v Otrokovicích

St.dky2Starší dorostenky vstoupily do sezóny porážkou v Otrokovicích

2. liga starších dorostenek
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 27:17 (13:9)

Po dlouhé půlroční odmlce zavítaly naše druholigové hráčky do Baťova města. Díky rozsáhlé rekonstrukci sociálního zázemí naší haly nám soupeř vyšel vstříc a tak se hrálo v nově zrekonstruované městské sportovní hale v Otrokovicích. Od úvodních minut jsme si svojí aktivitou drželi mírné vedení. S přibývajícími minutami jsme však začali díky chybám v obraně ztrácet a soupeřky poměrně snadno srovnaly. Zhruba do 20. minuty jsme byli konkurenceschopní. Po zranění nohy a následném odstoupení ze hry naší rozehrávačky Markéty Pospíšilové nám domácí celek nápaditějšími útočnými akcemi začal postupně unikat a již po první půlhodině vedl čtyřgólovým rozdílem. Po přestávce rozdíl ve skóre narůstal, když jsme postrádali nápad a zejména vůdčí osobu. Řadu dobrých příležitostí jsme nedokázali brankově vyjádřit, začali kupit technické chyby a bylo rozhodnuto. V pohodě hrající otrokovické již nedopustily překvapení.
V dalším kole 19. září podnikneme dlouhou cestu za soupeřkami do Lázní Kynžvart.

7 - m hody 4/1 : 4/3, vyloučení 4:3.
Sled branek: 1:0, 1:2, 1:4, 3:4, 3:5, 5:5, 5:6, 7:6, 7:7, 11:7, 12:8, 15:9, 16:10, 17:10, 17:12, 22:12, 22:15, 24:16, 26:17.

Hrály: Homolová Eliška, Trojanová Aneta – Slámová Karolína (6/2), Odehnalová Tereza (5/1), Borkovcová Tereza (3), Pospíšilová Markéta (1), Puffer Natalie Nicole (1), Dusilová Valérie (1), Kuřátková Klára, Pospíšilová Magda, Koudelová Natálie. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, Andrea Kuřátková, Andrea Kuřátková.

Mladší dorostenky v Otrokovicích vítězně

2. liga mladších dorostenek Morava - jih
TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 21:35 (8:21)

20200823 111331Pouze úvodní desetiminutovka byla vyrovnanou partií. Naše hráčky se postupně zlepšily v obranné součinnosti, díky tomu získaly cenné míče a začaly se dostávat do brejkových situací. Již do poločasu nebylo pochyb o vítězi. Po změně stran jsme místy navýšili až na šestnáctibrankový rozdíl. Domácí to „nezabalili", bojovali a částečně korigovali konečný výsledek.
K dalšímu druholigovému souboji zajíždíme v sobotu 19. září do Kunovic.
7 - m hody 2/0 : 8/4, vyloučení 3:3.
Sled branek: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:8, 3:15, 4:17, 5:18, 7:20, 9:22, 10:26, 12:28, 17:29, 19:31, 21:32.

Hrály: Homolová Eliška – Slámová Karolína (8/1), Holíková Lenka (7/1), Rosická Bára (6/1), Bibrová Tina (4), Sýkorová Agáta (3/1), Lišková Karolína (3), Koudelová Natálie (2), Trojanová Aneta (1), Puffer Natalie Nicole (1), Chadalíková Tereza, Buková Pavlína.

Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl.