Dorostenci zahájili mistrovskou sezonu výhrou nad Pelhřimovem

P1060685HHK VM – HC Lední medvědi Pelhřimov 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)

Góly a asistence: 22:27 Vrzal (Bíbr), 37:22 (Kuřátko), 50:49 Daňhel (Karmazín, Vrzal), 59:54 Němec – 16:07 Štos (Fišer), 53:15 Fišer (Štos, Němec)
Mašek (31. Juda P.) – Hammer (C), Kardoš, Karásek, Daňhel – Zdvihal, Bíbr, Karmazín, Kuřátko, Vrzal, Němec.
Sestava HC Lední medvědi Pelhřimov:
Kain – Hájek, Pauk, Lagron, Fišer, Růžička - Buzek, Kolda, Němec, Zelenka, Štos, Holenda, Zukal, Razima, Dlouhý.
Rozhodčí: Kašpar – Balcar, Štěrba.
Vyloučení: 4:5, využití: 0:0, v oslabení: 1:0
Střely na branku: 40:46
Diváci: 32

Hodnocení prvního mistrovského utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: První mistrovské utkání s Pelhřimovem bylo důležité pro dobrý vstup do soutěže a rozkoukání se v soutěži vůbec. Jak jsme čekali, nebylo jednoduché, a to naznačila hned první třetina, kterou jsme i přes mírnou střeleckou převahu prohráli gólem po nahromadění několika po sobě jdoucích chyb. Od druhé třetiny jsme se začali uklidňovat i díky několika povedeným kombinacím a zvýšenou bojovností jsme výsledek otočili na naši stranu. Drama trvalo, až do samého závěru kdy jsme výsledek zpečetili gólem do prázdné brány 7 sekund před koncem utkání. Celý tým musím za předvedený výkon pochválit.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 12. 9. 2020 SK Hor. Slavia Třebíč – HHK VM dorost, začátek zápasu v 13:15 hod. (KHNP ARENA – Třebíč)
Neděle 13. 9. 2020 SK Hor. Slavia Třebíč – HHK VM mladší žáci, začátek zápasu v 11:45 hod. (KHNP ARENA – Třebíč)
Neděle 13. 9. 2020 SK Hor. Slavia Třebíč – HHK VM starší žáci, začátek zápasu v 13:45 hod. (KHNP ARENA – Třebíč)