Dorostenci prohráli v Třebíči

60bce211ae3c83321c8a464c206c06e2SK HS Třebíč – HHK Velké Meziříčí 14:1 (6:0, 6:1, 2:0)

Góly a asistence: 07:35 Čermák (Budín), 09:50 Budín (Březka), 10:48 Čermák (Hájek), 11:16 Mojdl, 13:18 Krotký (Šoltes), 15:01 Hájek (Budín), 20:41 Krotký, 24:49 Bakus (Novák, Čermák), 26:36 Hájek (Čermák), 27:11 Bakus, 37:53 Hájek (Krotký), 39:25 Budín (Březska, Hrbáček), 46:00 Březska (Budín, Čermák), 51:58 Krotký (Čermák) – 36:38 Kuřátko (Strnad).
Sestava SK HS Třebíč:
Vejmelka – Bláha, Dvořák, Mojdl, Šoltes, Hrbáček, Vandas – Čermák, Novák, Bakus, Hanák, Hájek, Březska, Krotký Budín.
Sestava HHK Velké Meziříčí:
1.-12., 26.-60. Juda P. (13.-25. Mašek) – Karásek, Kardoš, Daňhel, Hammer – Strnad, Kuřátko, Staiger, Němec, Karmazín, Nesvatba, Vrzal, Zdvihal, Bíbr.
Rozhodčí: Sibera - Mezlík, Sobotka.
Vyloučení: 2:3, využití: 2:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 40

Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Zápas v Třebíči nám vůbec nevyšel, od první minuty jsme byli pomalejším a horším týmem ve všech činnostech a už po deseti minutách prohrávali 0:4. To určilo i další průběh utkání, kdy domácím hráčům vycházelo vše na co sáhli a nám se nepodařilo do zápasu dostat. Pro nás to byla krutá lekce z důrazu a produktivity dorosteneckého hokeje a nezbývá nám, než se z toho poučit do dalších zápasů.

Mladší žáci zahájili mistrovskou sezonu výhrou nad Třebíčí. Starší žáci sehrají utkání v náhradním termínu

SK HS Třebíč – HHK VM 2:9 (0:3, 1:4, 1:2)

Góly a asistence: 25:54 Hobza (Hudec, Hájek), 40:52 Hudec (Hobza) – 02:20 Valík, 15:04 Katolický Š., 19:36 Doležal, 25:45 Pavlidis (Katolický Š.), 26:20 Karásková (Valík, Hrnčíř), 30:50 Karásková (Valík, Černý), 34:23 Katolický Š., 52:42 Pavlidis, 58:38 Katolický Š. (Pavlidis).
Ramach (Palát) - Malena, Kolář, Štancl, Svoboda, Pokorný, Jánský, Hudec, Hájek, Kratochvíl, Bakus, Parkán, Dolníček, Melichar, Mezlík, Hobza.
Chylík – Rašovský, Vrábel, Hrnčíř, Caha, Mleziva, Antalíková, Doležal, Katolický, Pavlidis, Valík, Karásková, Černý, Kopřiva,
Rozhodčí: Mezlík, Sibera.
Vyloučení: 24:8, využití: 2:2, v oslabení: 0:0
Střely na branku: 30:28
Diváci: 25
Hodnocení prvního mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: První mistrovské utkání bylo důležité pro dobrý vstup do soutěže. Jak jsme čekali, nebylo jednoduché, a to naznačila hned první třetina, kterou jsme i přes mírnou střeleckou převahu domácích vyhráli 0-3. Od druhé třetiny jsme se začali uklidňovat i díky několika povedeným kombinacím a zvýšenou bojovností jsme výsledek gólově navyšovali na naši stranu. Třetí třetinu jsme hru kontrolovali a utkání dovedli do vítězného konce. Celý tým musím za předvedený výkon pochválit.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 19. 9. 2020 BK Zubři Bystřice n. P. – HHK VM mladší žáci, začátek zápasu v 10:00 hod. (zimní stadion Bystřice nad Perštejnem)
Neděle 20. 9. 2020 HHK VM dorost – HC Ledeč nad Sázavou, začátek zápasu v 10:45 hod. (zimní stadion – Velké Meziříčí)