• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Velkomeziříčští hokejisté zakončili sérii přípravných zápasů vítězstvím nad havlíčkobrodskými bruslaři

P9110008HHK VM – BK Havlíčkův Brod 6:5 (0:1, 1:0, 5:4)

Góly a asistence: 39:10 Krutiš (Hort), 40:20 Juráň (Krutiš), 41:26 Malec (Střecha T., Vlašín P.), 42:51 Horký (Krutiš, Hort), 53:16 Krutiš, 54:32 Trnka (Juráň) – 17:49 Padělek (Košťál, Čejka), 44:13 Ludvík T. (Dvořák), 45:29 Holenda (Cachnín, Krejčí), 46:16 Čejka (Mlynář, Voříšek), 58:06 Kuchta (Padělek, Dvořák).
Slavíček (Juda J.) – Slabý, Hort, Trnka, Ambrož, Kochánek, Vlašín P., Báňa – Juráň, Krutiš, Horký – Střecha T., Malec, Paták – Strnad, Rozmarín, Maštera – Burian M.
Sestava BK Havlíčkův Brod:
Chaloupek (Nedvěd) – Smutný, Vála, Dudycha, Krejčí, Dvořák, Benák, Ludvík J. – Čejka, Padělek, Košťál, Holenda, Mlynář, Voříšek, Tecl, Cachnín, Kalač, Zvěřina, Ludvík T., Kuchta.
Rozhodčí: Homola – Klouda, Tichý.
Vyloučení: 7:1, navíc: Malec 10 minut osobní trest za nesportovní chování, Slabý 10 minut nesportovní chování.
Využití: 0:1, v oslabení: 2:0
Střely na branku: 46:50 (16:16, 18:9, 12:25)
Diváci: 173

P9110026Stejný soupeř dokázal velkomeziříčské v úvodu přípravy těžce potrápit, když si z jeho ledu odvezli vysokou prohru 3:8. V odvetném utkání ve Velkém Meziříčí ale fanoušci sledovali vyrovnaný souboj. Sobotní měření sil bylo do druhé sirény na branky skromné, oba týmy drželi svými zákroky gólmani. Ve třetí části ale přišla gólová smršť! Lépe do závěrečné třetiny vlétli domácí, kteří soupeři nastříleli tři branky za dvě a půl minuty! Hosty to však nakoplo a vzápětí bylo srovnáno, tři branky stihli vstřelit ještě rychleji než domácí! Rozhodující situace přišla v 54. minutě, když na trestné lavici seděl domácí Strnad. V oslabení dokázali velkomeziříčští dvakrát skórovat, čímž rozhodli o svém vítězství. Hosté už v závěru utkání pouze snížili na 6:5.

Program zápasů mužů na tento týden:
Sobota 19. 09. 2020 HHK Velké Meziříčí – HK Nový Jičín, začátek utkání v 17.30 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)