Hokejisté HHK jdou do karantény, zápasy se odkládají

57c01e2482c93bef2e1644ce6af306f9 copyHokejisté Velkého Meziříčí jsou kvůli nákaze nemocí covid-19 v týmu v karanténě a nestihnou sobotní začátek druholigové sezony.

Dva hráči „A" týmu HHK Velké Meziříčí byli pozitivně testováni na covid-19, tým jde do karantény. Celý tým včetně realizačního týmu bude v nejbližší době otestován a je prozatím do 21.9. v karanténě.

Na zimním stadionu platí přísná hygienická opatření. Hráčské kabiny jsou v posledních týdnech pravidelně dezinfikovány ozónovými generátory. Věříme tedy, že nedojde k dalšímu šíření viru. Vedení klubu tuto skutečnost neprodleně oznámilo řídícímu svazu soutěže a nejbližší utkání týmu jsou odložena.

Jiří Mráz

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.