Mladší dorostenky vezou oba body z Kunovic

Ml.dky 19.9.2020SHK Kunovice - TJ Sokol Velké Meziříčí 26:27 (12:12)

Na jih Moravy jsme zajížděli posíleni o tři hostující hráčky z Havlíčkova Brodu. Utkání s Kunovjankami mělo od prvních minut spád a po celou dobu byl k vidění dramatický průběh. Lépe začal náš tým, který se dokázal místy se štěstím brankově více prosazovat. Postupem času jsme více chybovali v útočné souhře, nedařilo se ubránit průniky soupeřek do nebezpečné vzdálenosti a začali tak tahat za kratší konec. Domácí hráčky se snadno dokázaly dostávat do střeleckých příležitostí. Z prostoru levého křídla nám vsítily čtyři branky za sebou a navýšily až na 10:6. Následně brali naši trenéři oddechový čas, aby zastavili zvýšenou střeleckou aktivitu soupeřek. Výraznější změny v naší sestavě i několik velmi dobrých zákroků brankářky Elišky Homolové nás povzbudilo. Do poločasu jsme viditelně zlepšenou součinností začali ukrajovat ze soupeřova náskoku. Proměněným sedmimetrovým hodem Anety Trojanové po vypršení času se podařilo dorovnat na remízový poločasový stav. Po změně stran se oba soupeři vystřídali ve vedení. Nám se podařilo oproti první půli méně chybovat a zejména důrazněji bránit. V samotném závěru utkání jsme svoji herní převahu dokázali přetavit na nadějný dvougólový náskok 23:25. Díky dvěma školáckým chybám jsme náskok ztratili a začínalo se nanovo. Drama vrcholilo. Opětovně jsme šli do jednogólového vedení, soupeřky ze sedmičky dorovnaly na 26:26 a naše střídačka v čase 59:38 brala oddechový čas. Závěrečných 22 sekund naše hráčky sehrály dle trenérských pokynů a 2 sekundy před vypršením hrací doby kanonýrka Karolína Slámová přesnou dalekonosnou střelou rozhodla o zisku obou bodů. Ufff...
7 - m hody 4/4 : 7/4, vyloučení 2:0.
Sled branek: 0:1, 1:2, 1:3, 3:3, 4:5, 6:6, 11:6, 11:8, 12:9, 12:12, 13:14, 15:14, 18:17, 18:19, 20:21, 22:21, 23:22, 23:25, 25:25, 26:26.

Hrály: Homolová Eliška – Slámová Karolína (9/2), Trojanová Aneta (7/2), Puffer Natalie Nicole (3), Lišková Karolína (3), Holíková Lenka (2), Rosická Bára (1), Bibrová Tina (1), Sýkorová Agáta (1), Buková Pavlína, Chadalíková Tereza, Beránková Klára, Beránková Tereza, Holendová Nikola.
Trenéři Ing. Tomáš Partl, Ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Miloš Holík.

https://www.handball.cz/souteze/zeny/2-liga-mladsi-dorostenky-morava-jih/detail/zapas/16cc201a-dfc5-47e5-bf3d-ab902583ce20

2. liga starších dorostenek

TJ Sokol Lázně Kynžvart - TJ Sokol Velké Meziříčí

S ohledem na možné zdravotní riziko u několika našich hráček bylo utkání na naši žádost řídící komisí ČSH přeloženo. Odehraje se, doufejme, v náhradním - kluby dohodnutém termínu.

https://www.handball.cz/souteze/zeny/2-liga-starsi-dorostenky

Pozvánka do sportovní haly „za Světlou":
sobota 26. září
13.00 hodin II. liga ženy Házená Velká Bystřice
15.00 hodin II. liga mladší dorostenci Sokol Telnice
17.00 hodin II. liga muži Sokol Telnice

http://www.hazenavm.cz/

Vincenc Záviška

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Urbanista
  • Zahradní architekt
  • Redaktor, grafik
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.