Dorost vstoupil do nové sezony výhrou

mladsi-dorostna-polankacupu rTJ Dolní Cerekev - TJ Sokol Velké Meziříčí 25:34 (13:18)

Po dlouhé pauze vstupovalo družstvo našich dorostenců do nové sezony venkovním utkáním na půdě Dolní Cerekve. Tento tým v posledních sezonách spíše okupuje spodní patra tabulky, a tak jsme k utkání zajížděli s cílem odvézt si 2 body za výhru.
Úplný úvod byl z naší strany vlažný a domácí si tak do 5. minuty vypracovali vedení 4:2. To ale bylo naposledy, kdy byli domácí ve vedení. Během příští desetiminutovky jsme se konečně probudili a soupeři jsme postupně odskočili na rozdíl 6 branek (16. minuta 6:12). Prosazovali jsme se především z postu spojek, kde hrozilo trio našich střelců Mach, Koudela, Chalupa. Do poločasového hvizdu jsme si tak udržovali vypracovaný náskok. Ten tak skončil za stavu 13:18 pro naše barvy.
V úvodu druhého dějství jsme ale soupeři již zasadili rozhodující úder, kdy jsme během 6 minut odskočili na 14:23 a bylo vlastně po zápase. Po zbytek utkání jsme si již jen udržovali vypracovaný náskok a zaslouženě jsme si tak připsali první body do tabulky po výhře 25:34.

7m hody: 1/1:2/2, vyloučení 2:0
Sled branek: 4:2, 4:7, 5:10, 8:12, 9:14, 13:17, 13:22, 15:24, 17:25, 19:29, 21:32, 25:34

Sestava a branky: Tomáš Kučera – Martin Chalupa (10/2), Jakub Mach (8), Robin Koudela (6), Adam Požár (4), Tomáš Rosa (3), Jakub Uchytil (2), Petr Zezula (1), trenér: Petr Kavka, odpovědný vedoucí: Radek Navrátil