• Sport
  • Dorostenci HHK získali další mistrovské body, když hráčům Ledče nadělili deset gólů

01decef494418fc37e40ae59e5561b7cNeděle - 20. 9. 2020 - dorost
HHK Velké Meziříčí – HC Ledeč n. Sázavou 10:3 (4:1, 3:2, 3:0)

Góly a asistence: 04:12 Hammer, 04:36 Nesvadba (Bíbr), 07:32 Kardoš (Němec, Vrzal), 19:02 Bíbr (Zdvihal), 21:45 Němec (Kardoš, Vrzal), 30:16 Karmazín (Kuřátko), 35:40 Hammer (Vrzal), 40:10 Zdvihal (Hammer), 41:02 Zdvihal, 51:54 Vrzal – 01:18 Partl, 23:00 Vrána, 24:10 Zvolánek (Partl)
Sestava HHK VM:
Mašek (30. Juda P.) – Karásek, Kuřátko, Kardoš Daňhel, Hammer – Strnad, Staiger, Němec, Karmazín, Nesvadba, Vrzal, Zdvihal, Bíbr.
Sestava HC Ledeč n. Sázavou:
Novák – Kouba, Čapek, Chladová, Zvolánek, Vrána – Novotný, Dvořák, Pohl, Krajíček, Kavka, Slávka, Partl.
Rozhodčí: Sibera – Erat, Sobotka.
Vyloučení: 4:6, využití: 1:0, v oslabení: 0:0
Diváci: 10
Hodnocení utkání hlavním trenérem Liborem Maškem: Do zápasu s Ledčí jsme nevstoupili šťastně a po několika chybách rychle prohrávali. Potom jsme převzali taktovku utkání a kromě dvouminutového výpadku koncentrace ve druhé části zápas v pohodě kontrolovali. Od minulého nepodařeného utkání byl vidět zlepšený pohyb a důraz v osobních soubojích, což hodnotím pozitivně.

MLADŠÍ ŽÁCI ZVÍTĚZILI V BYSTŘICI NAD PERŠTEJNEM. STARŠÍ ŽÁCI VE VYROVNANÉM SOUBOJI NA BODY NEDOSÁHLI

Sobota – 19. 9. 2020 – starší žáci:
BK Zubři Bystřice n. P. – HHK VM 6:4 (3:3, 2:1, 1:0)
Góly a asistence: 3:45 Viktorin, 11:32 Janeček (Straka, Horák), 18:37 Straka, 24:35 Viktorin (Straka), 25:59 Straka (Horák), 44:58 Straka (Kříž) – 13:31 Zeman (Němec), 15:55 Pavelka (Katolický M.), 16:24 Němec, 30:59 Pokorný (Vejmola)
Sestava BK Zubři Bystřice n. P.:
Janeček (König) – Horák, Punčochář, Kříž, Vondra, Viktorin, Honek, Paleček, Chytrý, Cacka, Janoušek, Straka, Janeček
Brož (Antalík) – Vejmola, Černá, Nesvadba, Čamek – Němec, Zeman, Katolický Š., Krejčí, Katolický M., Pokorný, Havlásek, Pavelka
Rozhodčí: Štěrban, Štětina
Vyloučení: 5:7, využití: 1:0, v oslabení: 3:1. Diváci: 0.
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Utkání s Bystřicí mělo skvělý náboj od začátku až do konce. Domácím jsme byli po celou dobu utkání vyrovnaným soupeřem. Když jsme se dostali do herního tempa a domácí začali přehrávat tak jsme zbytečně udělali nedovolený zákrok, za který jsme byli trestáni dvěma minutami. A to náš výkon sráželo. Nepomohla nám i závěrečná hra bez brankáře.

Sobota – 19. 9. 2020 – mladší žáci:
BK Zubři Bystřice n. P. – HHK VM 3:13 (1:7, 0:4, 2:2)
Góly a asistence HHK: 05:36 Večeřa (Černý), 06:12 Pavlidis, 13:13 Valík, 14:27 Karásková (Valík), 17:18 Čížek, 18:55 Valík (Černý), 19:10 Valík, 29:00 Karásková, 36:20 Černý, 37:11 Čížek, 37:31 Valík (Karásková), 41:43 Karásková, 44:12 (Večeřa),
Hamšík (32. Míček) – Unzenting, Janeček, Rovnaník, Novák, Frišhaus, Skalník, Santor, König, Janík, Horáková, Novák, Trávníček.
Chylík – Rašovský, Vrábel, Balga, Mleziva, Antalíková, Doležal, Pavlidis, Čížek, Valík, Karásková, Černý, Kopřiva, Večeřa.
Rozhodčí: Štěrba, Štětina.
Vyloučení: 6:8, využití: 1:1, v oslabení: 0:0. Střely na branku: 15:35. Diváci: 0.
Hodnocení mistrovského utkání hlavním trenérem Ivo Dostálem: Utkání s Bystřicí bylo jasnou záležitostí našeho týmu. To naznačila úvodní třetina, kde jsme soupeře přehrávali a vyhráli 1:7. V obraně jsme udělali hodně chyb, které soupeř nedokázal využít. Ve druhé třetině jsme na výkonu polevili a nedokázali se střelecky prosadit jako v úvodní třetině. To se promítlo i do třetí třetiny, ale přesto jsme zaslouženě vyhráli.

Program mládeže na tento týden:
Sobota 26. 9. 2020 SK Telč – HHK VM r. 2010, začátek zápasu v 09:00 hod. (zimní stadion Telč)
Sobota 26. 9. 2020 HHK VM mladší žáci – ICE DRAGONS Telč, začátek zápasu v 09:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 26. 9. 2020 HHK VM starší žáci – ICE DRAGONS Telč, začátek zápasu v 11:15 hod. (zimní stadion Velké Meziříčí)
Sobota 26. 9. 2020 SKLH Žďár n. S. – HHK VM dorost, začátek zápasu v 14:15 hod. (zimní stadion – Žďár nad Sázavou)