Přípravka U10 postoupila v předkole turnaje Ondrášovka Cup

20200924 152224Ve čtvrtek 24. září se odehrálo druhé předkolo celorepublikového turnaje Ondrášovka Cup 2020/2021. Hrálo se o postup do kvalifikačního turnaje, který se uskuteční 12. nebo 13. října. Po několika změnách se nakonec turnaj hrál v Dědicích u Vyškova a ze šesti týmů postupovali 3 týmy. Kluci do turnaje vstoupili zápasem s nejtěžším soupeřem, a to s Hanáckou Slávii Kroměříž, která se v minulém ročníku umístila na celkovém 3. místě. I když FCVM soupeři nedalo nic zadarmo, tak nakonec Slávii Kroměříž podlehlo 7:2. Druhý zápas se Svratkou Brno byl velice napínavý až do konce. Za stavu 4:0 se už zdálo, že výhru klukům nikdo nevezme. Bohužel se ale po dvou rychlých gólech Svratka opět dostala do hry a nakonec vyhrála 6:5. Ostatní zápasy se Spartou Brno, Hodonínem a Vyškovem se už odehrávaly plně pod kontrolou hráčů z FCVM. Kluci nakonec postoupili do kvalifikačního turnaje z krásného druhého místa s druhým nejlepším skóre.

Slovy trenéra: „Kluci ukázali charakter a morální sílu, když po prvních dvou prohrách dokázali zbytek zápasů vyhrát a postoupit.“

FCVM

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.