Starší přípravka U10 odehrála další kolo krajského přeboru

U10 FCVMV sobotu 3. října se hrálo další kolo krajského přeboru starší přípravky U10, které se odehrálo v Jihlavě na atletickém stadionu Na Stoupách. Kluci změřili své síly s družstvem FKM Vysočina Jihlava a s HFK Třebíč.

První zápasy se hrály s HFK Třebíč a po gólové přestřelce nakonec byla jedna prohra a jedna výhra. Druhý zápas byl proti FKM Vysočina Jihlava. Oba týmy FCVM měli plné „nohy“ práce. Kluci z Jihlavy byli důslední, dobíhali každý míč a velmi pečlivě se vraceli a bránili. Fotbalisti FCVM se však nenechali zaskočit a svojí útočnou hrou a precizní obranou vybojovali výhru na obou hřištích. Tentokrát mohli trenéři jenom chválit.

Vítězství s Jihlavou bylo o to důležitější, protože v nadcházející kvalifikaci o postup do celostátního finále Ondrášovka Cupu bude jeden ze sedmi soupeřů právě FKM Jihlava. Z tohoto pohledu se tento zápas dá brát jako přípravný, kde kluci získali důležitou sebedůvěru pro boje s týmy jako FC Slovácko, FC Zlín, Zbrojovka Brno atd.

FCVM

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Urbanista
  • Zahradní architekt
  • Redaktor, grafik
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.