• Velkomeziříčsko
  • Sport
  • Velkomeziříčští hokejisté ve středu vstoupí do II. ligy ČR úvodním zápasem s Hodonínem

Velkomeziříčští hokejisté ve středu vstoupí do II. ligy ČR úvodním zápasem s Hodonínem

c3016fab8037fe9661e980a21c29479fNávrat na druholigová kluziště je konečně tady! Velké Meziříčí ve středu 7. října v 18:00 nastoupí proti Hodonínu.
Hodonínští drtiči vstoupili do sezóny prohrou ve Znojmě, od té doby vítězí.

Na nejtěžšího možného soupeře narazil Hodonín v prvním utkání sezóny. V utkání se znojemskými Orly hodonínští dlouho drželi naději na bodový zisk. Dvěma slepenými brankami domácí odskočili na 4:1 až v polovině závěrečné části. Následující tři utkání hrál Hodonín na domácím stadionu a dokázal z nich vybojovat plný počet bodů.

Po vítězství 6:3 nad Opavou porazil Hodonín 5:3 Žďár nad Sázavou. V posledním zápase potom drtiči zvítězili 2:1 nad Novým Jičínem, když vstřelili rozhodující branku v poslední minutě 3. třetiny.
Velkomeziříčské hokejisty tak čeká rozjetý soupeř, se kterým však v přípravě sehráli dva vyrovnané zápasy (4:2, 3:4).
Velkomeziříčský vstup do II. ligy byl na programu v sobotu 19. září 2020 před natěšenými domácími fanoušky. Nákaza koronavirem a následná izolace však týmu odložila úvodních pět kol soutěže. S téměř třítýdenním zpožděním a až v 6. kole základní části vstoupí velkomeziříčští hokejisté do nové druholigové sezóny.

Velkomeziříčští hokejisté vyjeli po izolaci na led.

Po šestnáctidenní karanténě a izolaci vyjeli v neděli 4. října 2020 hráči „A" mužstva HHK Velké Meziříčí na led. Trenéři mohli do tréninku počítat s téměř kompletním mužstvem. Tým absolvuje pouze tři tréninkové jednotky a ve středu si domácím utkáním proti SHK Hodonín odbyde druholigovou premiéru.

Mezitím byl v České republice vyhlášen nouzový stav a od pondělí 5. října 2020 mohou být sportovní utkání hrána pouze bez přítomnosti diváků. Opatření platí prozatím po dobu dvou týdnů. Pro HHK Velké Meziříčí to znamená, že bez diváků odehraje minimálně dvě domácí utkání - 7. 10. 2020 SHK Hodonín a 14. 10. 2020 SKLH Žďár nad Sázavou.
První mistrovské utkání však mohou fanoušci HHK sledovat ve Sport baru na zimním stadionu, kde bude vysílán živý přenos na TV a na plátno. Rezervaci míst je třeba provést na tel.: 777 674 883.

J. Juda
HHK VM

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - HODONÍN

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Urbanista
  • Zahradní architekt
  • Redaktor, grafik
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.